Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek hova került örökre...

Kinek hova került örökre elaltatott kutyusa?

Figyelt kérdés

Sajnos olyan öreg lett a kutyánk, hogy el kell altatni. Párommal nem vagyunk egy állásponton: ő azt mondja a kertbe temetné el, én azt mondom vitessük el.

:-(((((((


2011. jún. 19. 22:35
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
76%
Szerintem ásd el a kertbe és egy fakeresztet vagy ilyesmit tegyetek oda, mert megérdemel egy hűséges társ, az ember legjobb barátja ennyi tiszteletet. Meg ha elmész mellette, tudod hogy még itt van veletek, itt a kertben, ahol a legtöbbet játszott a játékaival. Sírkövet ne csinálj de jelöld meg. Egy macskának nem emelnék sírt, de egy kutyát ne vitess el, mert annyi munkát megér, hogy elásd. Ez az én véleményem...
2011. jún. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Dögkútba dobják ilyenkor a kutyust. Sokkal jobb lenne ha otthon a kertbe temetnétek el. Én legalábbis biztos nem vitetném el.Az én kutyámnak ha már meg is halt a közelemben a helye.
2011. jún. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
A kertbe temettük, hogy mindig velünk legyen. Már máshol élünk, mert a házat eladtuk, ő ott maradt a kertben és nincs velünk.:( A képei, az emléke viszont igen.
2011. jún. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Mi is otthon temettük el, a kert végén.
2011. jún. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
nekem eddig minden halott állatkám a kertbe van eltemetve.. szerintem is jobb lenne ott, minthogy elvitesd. legalább tudod hol van..
2011. jún. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
70%
Esetleg hamvasztás?
2011. jún. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

nekem a kertben vannak.

régen nem dobják már dögkútba, (nincs is dögkút már, csak nagyonfalun) ha leadod az állatorvosnál akkor elégetik.

2011. jún. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
100%
nekünk régen meghalt egy kutyánk az ellésbe.:( kertünkbe temettük el és virágokat ültettünk oda. mai napig virágok vannak ott.:/:)
2011. jún. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

a mi kutyusunkat elvitték, amit én nagyon bánok, de szüleim vitték el orvoshoz, mert már beteg volt. igen szenvedett a ráktól.

így én nem szólhattam bele, hogy mi legyen a sorsa. én is szívesebben tudnám a kertben szegénykét, mert olyan jó kutya volt.

cicánkat nem tudtuk eltemetni, mert mielőtt elpusztult volna, elment :'(

2011. jún. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
100%
Az én házikedvenceim is a kertben vannak eltemetve. Egy nagyon öreg kutyus és több cica. Mi is virágokat ültettünk a "sirjukra". Ennyit megérdemelnek...
2011. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!