Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Julius-K9 hám kérdés? Vagy...

Julius-K9 hám kérdés? Vagy egyáltalán milyen hámot?

Figyelt kérdés

egy 5kg-s terrier keverékről van szó, másfél éves. Nagyon féltem, mert nem lehet behívni, így olyan hámot szeretnék neki választani amiből 100% hogy nem tud kibújni, és a csat vagy a karika sem törik szét, pattan el. Most egy Matis Pet Y hámja van, ebből nem nagyon bújik ki, de szeretnék valami biztonságosabbra váltani. A kiszemeltjeim közül ez a kettő lenne:

[link]

Vagy ez, bár nem tudom mi a különbség a kettő között:

[link]

Persze a kíbújás-gátláshoz mindenképpen rendelnék hozzá ilyet is: [link]



Csak sajnos megoszlóak a vélemények, és valaki azt írja tuti kibújik belőle, valaki pedig, hogy szökésbiztos.


A hám+Y öv teljesen biztonságos?

Mi a különbség a sima és IDC hámok közt? Megbízható a márka?

Milyenek a személyes tapasztalataitok?


2017. ápr. 4. 08:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

Ha normálisan rà van téve a kutyára (meg van húzva) egy hàmból se tud kibújni...

Ha meg nem behívható, neveld meg.

2017. ápr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Hát az én kutyámé nagyobb de a karika olyan bitang vastag hogy az lenne az utolsó ami eltörik. Az idc és a sima között a különbség hogy a "nyereg" kisebb, és még pár extra van rajta (a julius k9 oldalán el lehet olvasni)


Én azt hallottam hogy a csatjával lehetnek gondok, egyéb panasz nem volt.

2017. ápr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Már nevelem, nyugi. Úton van a rezgő nyakörv amivel majd behívom, mivel süket. De köszi a bűntudatot azért ami miatt nem is én vagyok a hibás. Köszönöm a válaszokat.
2017. ápr. 4. 08:47
 4/20 anonim ***** válasza:
Én ajánlom. Kistestű kutyám van, a régi hámja ilyen belelépős volt, és attól menekült, ha meglátta. Ezt szivesen felveszi, meg nagyon egyszerű ráadni. Én sima julius pórázt rendeltem hozzá, de az is olyan bitang erős, hoyg szerintem a következő pár kutyám az életemben ezt fogja kapni... :D:D Ha azt a karikát valaki szét szedi, emelem kalapom. Nagyon minőségi hám, amikor megrendeltem nem is gondoltam volna.
2017. ápr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is, Powerhámot vagy IDC Powerhámot szeretnél? (Ha jól tudom más a meretezés)

Ez a powerhám: [link] látod, ennél a mellkasárafekvő öv egyenes, ellenben az IdC hámmal, ugyanis ott meg van döntve, mert így tökéletes ergonómilag, tehát így oszlik el az erő tökéletesen a mellkasán. En is ilyet használok, maximálisan meg vagyok elégedve, tényleg nagyon jo minőségű. Szóval itt van az IDC: [link]

En ezt az oldalt ajánlom, mi kb 5000Ft-ot spóroltunk! 1-es méretű UV narancs hámot vettünk, ami a K9 oldalán 10 990Ft, mert ugye ez sokkal jobban látható mint, bármelyik masik hámjuk, viszont ezen az oldalon annyiba került mint egy masik 1-es méretű hám tehát 8690Ft+adtak hozzá egy általad választott feliratot, ami a K9 oldalán egy darab kerül 1710Ft-ba, itt viszont egy párt(tehát 2 db-ot) kapsz!:)))

[link]

Sok sikert a vásárláshoz, és nyogodtan írj, ha kérdésed van:)

2017. ápr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, elmegyünk fressnapfba, ott fel lehet rá próbáni és látom kibujik e. A tied ki tud belőle bújni?
2017. ápr. 6. 08:51
 7/20 vantel ***** válasza:
0%
Inkább foglalkozz vele megfelelően. A kutya környertére reagál. Ha kutyamódon tarzod nem fog elszökni
2017. ápr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kedves vantel!A kutyája süket!

Nem az enyem meg se próbál kibújni, de a kisebb meretezesu hámoknál lehet könnyebben bújnak ki, szerintem simán megéri egy Y övet is venni, hogy 100% legyen. Amúgy az enyem amúgy se tudna belőle kibújni, egyrészt mert megfelelő méret van ra beállítva, másrészt mert előre megy, tehát nem torpan meg, es kezd el hátrafelé menni. Ugyan a K9 levédte magát azzal, h odaírta, h ki lehet belőle bújni, de ez nem azt jelenti h megfordul es hopp mar lent is van. Ha egy kutya ki akar bujni egy hambol akkor ki fog, a K9-Ben meg elvileg kicsit könyebben jon ki.

2017. ápr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszi! Akkor megér egy próbát:)

A 7es meg egy barom, de már hozzájuk szoktam.

2017. ápr. 6. 14:54
 10/20 anonim válasza:
A Julius K9 termékek szuperek, csak ajánlani tudom Őket! :) Sok sikert a kutyus tanításához :)
2017. ápr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!