Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki használ Julius-K9 es...

Ki használ Julius-K9 es hámot? Milyen méretben, milyen kutyára?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egyet, volt a városban egy mintabolt, de mire odaértem, hogy veszek megszűnt :( Ezért most egy kicsit félek netről rendelni.

Kb 23-25kg a kutya, a mellkasmérete 71cm, ez alapján az 1es, és a 2es méret is jó lenne neki. Ti a helyemben melyiket választanátok? A honlapon láttam, hogy egy spánielnek 1es méretben van, es azert egy vizsla és egy spániel között eleg nagy a különbség.

Ki használ ilyet közületek? Milyen fajtára/ mekkora keverékre?



2016. nov. 20. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Westie kutyára Minit, nemzeti zászlósat (németo.) ő 10 kg (kan)

Havanese kutyusra most baby2 (3kg), de majd neki Mini-mini kell (5-7 kg lesz). A mostania lila, majd bézs lesz neki :) (szuka)

Westie kölyökre baby 2 (3 kg), neki majd Mini kell. A mostani piros neki, és pirosat is fog kapni (kan)

Vizslára 1-es méretet (19kg), de most kifogyta, tehát az ő mérete 0-ás - neki narancssárga van (szuka)

Ha van a városban fressnapf, ott is fel lehet vele próbáltatni a hámot :)

2016. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm💋
2016. nov. 20. 14:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a 24 kilós, izmos staffinkra is 1-eset vettünk, pont jó rá, bár majdnem a legbővebbre kell állítani. A 2-es szerintem lötyögött volna rajta.
2016. nov. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek nekünk egyes vagy kettes kell?
2016. nov. 20. 17:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 0-ás méret még jó a 7 hónapos 22 kilós németjuhászomra (bár asszem más méretezésű Power és az IDC hám, én nem tudom melyik van nekem ez 15-23 kg közti kutyákra van kb) Szerintem neked elég az 1-es. 2 helyen elég jól állítható a mérete. Neked milyen fajtára kellene?
2016. nov. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Magyar vizsla kislány<3
2016. nov. 20. 23:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Vizsire én 1-est vennék. Nekem van egy 0-ás meg egy 2-es, de igazából mindkét kutyára 1-es lenne az ideális :D A pitemnek (22 kg) a 0-ás legnagyobbra állítva jó, a német juhász keveréknek (24 kiló) meg a 2-es legkisebbre.
2016. nov. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy a vizsla és a spániel között nincs akkora különbség, ami a testméretét illeti. A láb- és testhossz miatt tűnnek nagyon más méretnek, de a hámnál egyik se számít :)
2016. nov. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!