Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolhanyál allegia kutyánál....

Isti21 kérdése:

Bolhanyál allegia kutyánál. Mivel lehet kezelni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ebben szenved a kutya, mert az enyémnek is ez volt, ugyanazok a tünetek csak most nem vagyok otthon és nem az én kutyámról van szó. Ha valaki járt már ebben a cipőben és emlékszik az állatorvos által adott kezelés (termék) nevére azt megköszönném.

Én kb. 1 éve voltam az enyémmel emiatt állatorvosnál és cseppeket kapott a fejétől a farkáig amivel gyorsan meg is szűnt de már nem emlékszem a cseppek nevére, és olyant szeretnék amit meglehet vásárolni állatpatikába.

Előre is köszönöm :)



2017. ápr. 4. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Bolhaallergiát bolhák elleni védekezéssel szokás kezelni, de jobb, ha látja állatorvos a kutyát, ő tud adni megfelelő szert is. Nem biztos, hogy a tiédnek ugyanolyan súlyos volt a problémája, látatlanban meg egyébként sem diagnosztizálunk.
2017. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Állatorvos ad rá megfelelő szert, a nevét én sem tudom. De az állatpatikában is tudni fogják, mi kell erre.

Érdemes a megelőzésre is törekedni, azaz nem hagyni bebolhásodni a kutyát.

2017. ápr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!