Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig "normális" beteg...

Meddig "normális" beteg kutyánál, hogy nem ürít?

Figyelt kérdés

Rosszul lett a kutyám, allergiás a kullancsriasztóra amit rácseppentettem. Tegnapelőtt reggel kakilt utoljára, meg még aznap 4 óra fele pisilt. Tegnap semmi, aztán orvos, kapott infúziót, fájdalomcsillapítót. Aztán nagysokára olyan 5 óra fele pisilt. Kapott étvágyfokozót, vitamin pasztát, így este eszegette a tápját úgy hogy etettem és ivott is. Megfürdettem, hogy hátha kimosódik belőle a kullancsriasztó, utána nyugodtabb is lett. Ma reggel megint voltunk lent és semmi produktum :( Kapott reggelit, evett szépen és ivott is. De nagyon nyugtalan, forgolódik, kapkod a feneke felé. A doki azt mondta, hogy ez el fog múlni 1-2 nap alatt. De nagyon parázok hogy nem kakil és pisilni se akar. Pedig hagytam kint neki "balesetes-rongyot", bár nem hiszem hogy rámegy, mert szobatiszta, de hátha.

Normális mindez ilyenkor? Ha továbbra sem kakil, mikor menjünk vissza az orvoshoz?


2017. márc. 28. 08:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Telefon-orvost felhív.
2017. márc. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!