Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek léteznek lezbikus...

Szerintetek léteznek lezbikus kutyák?

Figyelt kérdés
Múltkor a két degenerált nőstény kutyám összemelegedet. Az egyik rámászot a másikra, mintha kan lenne és ilyen durva laza mozdulatokkal (70 fokban kb) elkezdte döngetni a másikat.. Tíz percen keresztül csak nyomták , nyomták és nyomták.. Vélemény ?

2017. ápr. 4. 19:44
 1/8 anonim válasza:
12%
Igen , az én kutyáim is melegek.
2017. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
leszbikus
2017. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem leszbikusság. A kutyák számára nem azt jelenti a szex, mint az embereknél.
2017. ápr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nem léteznek. A te kutyád csak a másik kutyára irányuló dominanciáját akarta kifejezni. Egyébként meg nem ártana tiltani az ilyen jellegű viselkedést.
2017. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
A degenerált egyedül te vagy, mert hagytad a kutyád ledominálni a másikat.
2017. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Domináns szuka gazdájaként mondom, hogy ez náluk sajnos egymás között dől el. Mivel ha többen vannak, valamilyen rangsor kell a falkában, ez van. Tilthatod, ha ott vagy, de ha nem vagy ott, majd akkor mutatja meg neki, hogy ki áll a rangsorban előrébb.
2017. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Jó, jó, hogy kutyát tartasz, kedves kérdező, de legalább egy minimális tudást összecsipegethettél volna eddig. Az ilyen jellegű kinyilatkoztatások arról, hogy a gazdi mennyire is van képben a saját kutyáit illetően erősen elgondolkodtatnak, hogy vajon miért akart az ilyen ember anno kutyát magának és miért nem kötik még vizsgához a kutyatartást.
2017. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Létezik kutyáknál is homoszexualitás

Nem csak embernél, több állatfajnál is

Az én 13 éves kan kutyám eddig csak másik kanokkal próbált úgymond 'kapcsolatot létesiteni' ebből kifolyólag rákérdeztem az orvosnál múltkor és mondta, hogy lehetséges a saját nemhez való viszonyulás állatoknál is

Először ledöbbentett, de miután belegondoltam nem tűnt annyira furcsának, hisz nehogy már több millió fajta élőlény közül csak az ember legyen más irányultságú

2018. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!