Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen egyszerű és hasznos...

Milyen egyszerű és hasznos valós bedolgozoi otthoni munkák léteznek Magyarországon amit bárki meg tud csinálni eltud végezni!?

Figyelt kérdés
Hirdetést érdemesebb volna feladni!? Én valamilyen könnyű fizikai munkára gondolok. Vagy adminisztratív adminisztrációs munkára . A!Éhség, hogy ne kivanjon sok szakértelmet és speciális gyakorlatot tudást nem igényelnek.

#valóság #otthon #bedolgozoi
2017. márc. 31. 17:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Én például olyanra gondolok ami nem igényel különösebb szaktudást gyakorlatot tudást.
2017. márc. 31. 17:50
 2/7 A kérdező kommentje:
És, hogy kifizessenek ne ingyen csináljak munkaadóknak valamit.
2017. márc. 31. 17:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen mára már lényegében nincs, ha minden feltételnek meg akarsz felelni (szaktudás nélkül, legálisan, kifizetve, nem lehúzva-átverve, valós munka, főleg otthonról). Ellenben még mindig lehet ezernyi MLM, piramisjáték és egyéb átverésbe futni.
2017. márc. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És akkor ön mit tanacsolna pénzkereseti modhoz ha soha nem éreztem jól magamat sohasem a gyerek felnőtt emberi közösségben!? Nagyon kifogyok kifogytam már az ötletekből.
2017. márc. 31. 18:14
 5/7 A kérdező kommentje:
Se kicsinek bolcsisnek ovisnak se nem általános és középiskolás bak nem éreztem jól magamat az emberi közösségekben mert rengeteg sokat bántottak támadtak megaláztak megszegyenitettek . És még azon az egy néhány pár alkalmi munkán sem a felnőtt korú emberek között sem.
2017. márc. 31. 18:16
 6/7 A kérdező kommentje:
Szorolapozast egyszer próbáltam annak is a vége az lett, hogy az1napos fizetsegemert én jártam utána mert majdnem nem fizettek ki!
2017. márc. 31. 18:18
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen Önnek a hozzászólását feltett kérdésemre.
2017. márc. 31. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!