Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lassan 9 hónapos kutyám még...

Lassan 9 hónapos kutyám még nem szobatiszta. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Volt már több kutyám is. Sosem volt ilyen gond. Tudom hogyan kell szoktatni és pisil is kint. Többször kiviszem és mégis mintha direkt csinálná bepisil és bekakil. Ha itthon vagyok akkor nem de van hogy este kétszer is kiviszem és miután bejövünk megvárja amíg lefekszem és rá 5 percre érzem hogy bekakilt.Felkelek és már rohan el mert tudja hogy rosszat csinált,de mégis csinálja. Ha elmegyek itthonról soha nincs olyan hogy ne várna valami.
2017. ápr. 5. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet széklet visszatartási gondjai vannak.Keress fel szakembert.
2017. ápr. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A pisiléssel ugyanezt csinálja és ha itthon vagyok kibírja a 8 órát.
2017. ápr. 5. 08:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ez mentális probléma.Folyamatosan igényli a foglalkozást,és rögződött benne,ha ezt csinálom,akkor a gazdi foglalkozik velem.Meg kell tanítani egyedül is ellenni.
2017. ápr. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az összes kutyámnál előfordultak 1 éves koráig bakik. Nem lehet, hogy fél mikor kakil pisil, mert leszidtad? Kint ha elvégzi a dolgát dicsérni kell. Nem véletlenül szalad el.
2017. ápr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár nekem volt olyan kutyám, akinél a dicséret visszaütött,(amikor bent csinálta pedig nem reagáltam) mert amikor bekakilt a fürdőbe boldogan szaladt hozzám és kísért el a kakihoz.
2017. ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!