Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Happy&Fit...

Mi a véleményetek a Happy&Fit száraztápokról?

Figyelt kérdés
Van egy német juhászkutyám vettem neki 3 kg happy&fit Adult Lamm&Reis tápot nagyon ízlett neki és csak jókat hallottam róla.Ha ez a táp jó minőségű akkor vennék neki belőle többet is.Kimérve szoktam venni 1kg 700FT nekem az ára belefér és a kutyám is szereti.Van egy honlapja is a happy&fit nek.Szerintetek jó táp? Megéri megvenni? :)

2017. ápr. 6. 18:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném kérdezni ,hogy ez a táp van olyan mint pl:josera,happy dog,IAMS?
2017. ápr. 9. 07:44
 2/3 anonim válasza:

Nekem (4 hónapos) kuvasz kutyusom van, eddig Happy dogot evett.

Amikor megkaptam utána pár hétre rá a szomszéd macskáktól bolhákat szedett össze. Bolha és kullancsirtó nyakörvet kapott, nem látok benne bolhákat, viszont továbbra is vakaródzik, de ritkábban. Nem tudom, hogy a táptól e vagy csak alapból vakaródzna. Ami számomra kedvező a happy dog tápoknál, hogy van bennük zöld kagyló, ahogy olvastam a nagytestű kutyáknak jót tesz az izületeinek, valamint a többi tápba nem találtam meg, de ezekbe igen, a gyógynövényeket. Hiszem, hogy segítenek.

Jelenleg én is azon gondolkodok, hogy bár jó a happy dog, váltunk lassan a supreme-re, de ott a happy&fit táp, ami jóval kedvezőbb árú ( találtam egy honlapot, ahol nagyon kedvező áron, s akciósan tudom megvenni, s az utóbbin dupla mennyiséget is tudok venni), így teljesen el vagyok bizonytalanodva. Ha a pénztárcámat nézem, akkor áttérnék a happy fitre, de nem sokat hallottam róla, csak a reklám szövegeket, oldalakat, ahol reklámozzák s nekem sajnos a nem érvadó.

2017. ápr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:) Én csak jót hallottam róla.Az én kutyám nagyon válogatós de ezt megette,és az ára is elfogadható.Happy dogot nem szoktam venni,egyszer vettem neki de szt.a happy fit jobban ízlett neki.
2017. ápr. 19. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!