Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek szerint Szeptember...

Ezek szerint Szeptember 30-tól eltörlik a pitbull törvényt?

Figyelt kérdés

[link]

Ennek a cikknek alapján nekem ez jött le , de jó lenne ha más is elolvasná mert lehet h csak félreértelmezem.


2010. máj. 13. 08:23
 1/4 Akiteki ***** válasza:

Hogy örülünk neki!!!

Ebben a rendeletben nem csak arról volt szó, hogy nem lehet tartani őket, hanem hogy az egyébként harapós kutyákat csak szájkosárban lehet sétáltatni.

Ismét jöhet a kopasz a megvadított kutyájával és uszíthatja mindenkire. Eddig is megtette, de most már jogszerűen.

2010. máj. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Debrecenben lakok, itt örülünk, ha póráz van a nagy kutyákon, nem h szájkosár:S

törvény ide v oda, nem nagyon ellenőrzik.

Pl. van 1 (a sok közül), akit már nem egyszer megbüntettek, mert nem volt rajta póráz/szájkosár.

a srác kifizeti a büntit, és továbbra is kineveti a szabályokat.. a kutyája már több kutyára is rátámadt.

de vannak még ezzel sokan itt:S

2010. máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Sajnálattal látom, hogy ilyen véleményekkel vagytok. Ez egy nagyon hasznos, jólelkű fajta, csak az ún. "kopasz" emberkék kezében fegyver, mert nem értenek a fajtához... és Ti ez alapján ítéltek.

Nekem pitem van, mondanom sem kell, hogy a kutyasuli legmotiválhatóbb, legintelligensebb ebe, és sokkal fegyelmezettebb higgadtabb mint a legtöbb pl németjuhász(amit ugye tegyünk hozzá, hogy emberfogásra tenyésztettek ki hajdanán...) és nem értem mit veri magát sok ember, akkor tiltsunk be minden nagyobb testű kutyát is..., meg a kopaszokat is... :S


Ha ismernétek testközelből legalább egy, normálisan tartott/nevelt pitet 180 fokban változna a véleményetek a fajtával kapcs, szóval először megtapasztalni, aztán véleményt nyilvánítani! ;) Nethuszárok.... :))))

2010. jún. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem egyáltalán nincs rossz véleményem a pitről , mondjuk nem ismerek 1et sem , de ugyan ez a sztereotípia az mstaffal is , abból ismerek 5-öt és mind imádnivaló kutya , semmi bjs sincs velük.
2010. jún. 18. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!