Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg eltörlik a pitbull...

Tényleg eltörlik a pitbull törvényt?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy pitbull terrier kutyust ..staffordshire terrierem 1 éve pusztult el öreg volt már:( ha vele nemvolt problémám a nevelésnél gondolom a pitbullnál sem lenne.(szinte ugyanaz a kettő) talán a pitbull egy kicsit hevesebb vérmérsékletű. de boldogulnék vele az biztos. tehát: tud valaki valamit erről? most csak külföldről lehet behozni pitbullt az országba, de arra most nincs lehetőségem ,hogy utazgassak.
2010. okt. 12. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Már el is törölték.
2010. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szeptember 30.-tól nincs pitbull törvény a következő módosításig.
2010. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
helyedben vennék mellé egy sörétes puskát is, meg az sem árt ha egy balta is kéznél van
2010. okt. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

első kettő: jajj nagyonjó:) köszinektek.



utolsó: pff. idióta. a pitbull terrier embercentrikus kutya. de ha téged tartanálak lehet hogy szükségem lenne ezekre.

2010. okt. 12. 18:56
 5/12 anonim ***** válasza:
sziasztok! az utolsval nagyon nem értek egyet!! sztem gyönyörű és okos kutyák! most találtam a neten egy kicsit! tündér! [link]
2010. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:56



Hirdetésekből SOSEM vennék ilyen kutyát. csak kennelből , profiktól.

2010. okt. 12. 18:58
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem sz a kutya keverák...
2010. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"most találtam a neten egy kicsit! tündér!"


Ilyen kutyát nem azért vesz az ember mert cuki...

2010. okt. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:01


én igenis azért veszem mert édesnek tartom őket. 160 centis nő vagyok..valószínű , hogy ilyen kutyával menőzni akarok vagy kutyaviadalt nem?:Djajjistenem..sztem nagyon is cukik.

2010. okt. 13. 00:02
 10/12 A kérdező kommentje:
azmár megint más, hogy a hirdetésben az a kölyök bizony keverék...és lehet h a válasz írója reklámozza itt a saját kutyáját..
2010. okt. 13. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!