Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan fogjam be a félős...

Hogyan fogjam be a félős kutyákat?

Figyelt kérdés

Van a környékünkön 2 kidobott kutyus, vagy kölykök vagy kistestűek. Nagyon félnek, ha meglátnak egy embert, akkor elszaladnak, de egyébként a kocsik közt rohangálnak sokszor. Raktam ki nekik kaját, hátha ideszoknak, de azt sem tudom, egyáltalán ők eszik-e meg, nem valami patkány. Szomszédaink nincsenek, mi a kisváros határán lakunk, de elég forgalmas ez a rész, nagyon sok kamion jár erre, nagy az átmenő forgalom. Sajnos sokszor dobnak ki kutyát erre, és nem mindegyik éli túl. Ötletek? A menhelyek, telepek tele vannak, és mivel nincs állandó helyük, hanem a környéken vannak valahol, nem hiszem, hogy kijönne a menhely egyáltalán, lutrira, mert lehet elő sem jönnek akkor...

Ideiglenesen fogadnám be őket, kerti kutyáknak, de még mindig jobb, mintha elütné őket valami, vagy megmérgeznék (szokás a környéken) vagy "olyan" emberek elvinnék...


2017. ápr. 9. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Allatorvosnal vagy esetleg allatvedoknel betudsz szerezni ilyen pasztat, nem tudok mina neve de megnezem ha gondolod

Es azt kajara kell rarakni vagy lehet magaba is nem rudom de fontos h ures legyen a gyomra!valaki segitsenmi a neve

2017. ápr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elso vagyok

SEDALIN a neve

2017. ápr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak az a baj, hogy nem tudom, megeszik-e, mert nem tudok napi 24 órán át figyelni a kitett kajára, és mivel nem "egyből ható", így nem tudom, hol lenne rajtuk úrrá a fáradtság, és azt sem akarom megkockáztatni, hogy megpihenve valami baj érje őket.
2017. ápr. 9. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Facebook állatmentő csoportokban kellene segítséget kérned. Kezdésnek írj nekik, hátha van ötletük hova fordulj:


[link]

2017. ápr. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként csak kajával tudnád őket magadhoz szoktatni. Egy adott helyre hordj ki kaját minden nap azonos időpontban, hamar megszokják, utána talán oda is fognak menni hozzád.
2017. ápr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kaját ne forgalmas útra helyezd ki, hanem nyugodt helyre, ahol nincsenek autók. Ott biztosan megtalálják, és ha megszokják, hogy ott van, már várni is fogják.
2017. ápr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!