Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor érdemes a kutyákat...

Mikor érdemes a kutyákat oltani vinni?

Figyelt kérdés

Az első oltás napja 2 órán keresztül dolgozik a doki.

A pótoltás 1 órán keresztül van .

Na és akkor most vigyem az első nap mert akkor mindenki azt hiszi hogy többen vannak mint a pót oltáson .Vagy vigyem a pót oltaskor mert mindenki az első nap viszi .

Azt szeretném kérdezni hogy melyik napon vannak kevesebben .

Köszi a válaszokat !



2017. márc. 26. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Mert engem nem érint a városi nagy eboltási dátum, mert külön hordom el a kutyám, amikor épp kell.

De talán a 2. nap lehet a te megoldásod.

2017. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem forma-forma.

Mondjuk nálunk már nincs tömeges oltás, de amikor volt, akkor is külön vittem a rendelőbe. Ugyanis a tőmeges oltáson rengeteg a szocializálatlan kutya, másrészt egy tűvel oltották végig egy nagy üvegből az összes kutyát, és ez nekem nem igazán tetszett.

A dokinál ugyanannyiba került, de eldobható fecskendővel.

2017. márc. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenről én meg nem is hallottam. Én fogom magam és elmegyek a dokihoz mikor kedvem van. Vagy ha nem akarok várni kerek előre időpontot este 7 körülre hétköznap. Akkor már nincsenek sokan.
2017. márc. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk átlagban rendelés elején megkérdezik aki rendelőben van kivel mit csinálnak akinek oltás azt beadja a váróba,de nem ugyan azzal a tűvel.Így gyorsabban megy.


MIkor a kölyök kutyánkat vittük oltásra akkor egy kosárba vittük meg pokrócba csavartuk,de amíg meg nem volt az összes addig ölben,nem engedtük érintkezni más kutyával,jeleztük annak aki oda akarja engedni,hogy oltásra jöttünk,nem szeretnénk ha elkapna vmit.

2017. márc. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!