Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fel eves francia bulldogom...

Fel eves francia bulldogom egyre tobbet pisil be?

Figyelt kérdés

2 honapja van nalam, elso 2 hetben latni lehetett rajta a javulast, volt olyan helyiseg ahova egyaltalan nem pisilt mar, most pedig egyre rosszabb, mindenhova pisil.

Tudja, hogy nem szabad bepisilni, mikor pisil utana mindig lehuzza a fulet es elszalad de megis megcsinalja.

Miert lehet ez? Kakalni sosem szokott bent, csak pisilni.

Napi 6x van kint.

Kint mindig elso dolga, hogy pisil es kakil.

Tudtok valamit tanacsolni? teljesen ketsegbe vagyok mar esve.



2017. ápr. 10. 22:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt meg kihagytam, hogy ha itthon van 3 4 orat is egyedul akkor sosem pisil be, de ha itthon vagyunk akkor mindig.
2017. ápr. 10. 22:57
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
kutyapelenkával próbálkoztatok? Ha igen akkor lehet az zavarta meg. Bent ha rajta kapjátok szidjátok meg (csak akkor ha épp pisil, később ne), kint pedig nagyon dicsérjétek meg.
2017. ápr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Tudja, hogy nem szabad bepisilni (...) de megis megcsinalja."

Tehát nem azt tudja, hogy nem szabad bepisilni, hanem azt, hogy mérges vagy érte, de ha fülét-farkát behúzva elsunnyog, akkor nem lesz semmilyen következménye. Valószínűleg ezen (is) kellene változtatni, illetve elslattyogni kutyaóvodába, vagy szocializációs foglalkozásra, ahol szakemberek megmondják, mi a baj, és hogyan hozd helyre. Illetve ha kan, akkor egy ivartalanítás is befigyelhetne.

2017. ápr. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Nekem most lett a kutyám egy éves és most mondom hogy 95%os a dolog. Szóval kitartás meg figyeljétek a jeleket. Ha látod hogy szúnyog akkor spuri ki pisilni.
2017. ápr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!