Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldogom egyfolytában...

Francia bulldogom egyfolytában prüszköl egy kb negyed órája 1-2 perces kihagyásokkal, darázscsípés?

Figyelt kérdés

mit lehet neki adni, vagy mit ne ilyenkor ?


mit csinálhatok vele? vízzel itatom hogy hűtse a kis pofáját, de nem segít, folyik a nyála ezerrel :(


tapasztalat?


köszi


(kb 14 kg-s és 5 éves kan) ha ez számít



2014. jún. 5. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Orrában toklász? A yorkim is így csinált, bár nem ilyen gyakorisággal.
2014. jún. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
megnézem de az előbb nem láttam semmit :(
2014. jún. 5. 17:36
 3/10 A kérdező kommentje:
nincs benne semmit, a szájába is benéztem és ott sem látok semmit :(
2014. jún. 5. 17:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha lejjebb csúszott,nem is fogod látni.Attól még ott van és mielőbb orvos kell.
2014. jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

tegnap felhivtam az állatorvost, az elmondottak alapján ö is arra gyanakodott hogy csipés.

mondta hogyha valami az orrában lenne ö sem látná, hisz a bulldognak, pláne a francia bulldognak nagyik nyomi orra van alig lehet ilyenkor valamit látni benne.

ma már csak 2-3at prüszkölt amikor reggel felkeltem és oda mentem hozzá hogy megsimizzem...talán elmulik magátol :( azt mondta a doki hogy nem tudok vele csinálni semmit, bele halni nem fog csak izgatja a nyálkahártyáját vagy mit.

2014. jún. 6. 06:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Én biztos nem nyugodnék bele a telefonos távdiagnózisba.Ha tényleg van az orrában valami,nem csinál vele semmit,mert francia bulldog?
2014. jún. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hálistennek ma már nem volt semmi a reggeli prüszkölés óta...most azért megnyugodtam mert ugy néz ki semmi gond... nagyon köszi a tanácsokat
2014. jún. 6. 20:22
 8/10 anonim ***** válasza:
egyébként ilyenkor ez simán lehet allergiás roham is, érdemes neki adni egy kálciumtablettát:) elmúlik tőle, és ártalmatlan:)
2014. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet
2014. jún. 18. 07:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezek a szaporítótól beszerzett kutyák allergiásak mindenre. Sajnos ezt bele kell kalkulálni ha valaki ilyen fajtát akar tartani.
2015. márc. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!