Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan védjem meg a kutyát a...

Hogyan védjem meg a kutyát a kerttől? És a kertet a kutyától?

Figyelt kérdés

Első dolog amitől jobban félek, hogy megesz valami olyat amit nem kéne. Megnéztem a mérgező növények listáját és több volt a kertben, mint nem mérgező. De a kiskutya előszeretettel játssza azt, hogy befut a virágok közé és várja, hogy kiráncigáljam. Mindent meg is rág. Félek, hogy egyszer valamit megesz, amiből nem kell sok és baja lesz.

Valamint azt sem tudom, hogy kéne majd permetezni, mikor kinti kutya (lesz, még bent alszik). Ötletek?


A másik, hogy szétcincálja anyukám virágoskertjét. A zöldségeskert még nincs beültetve, de már azt is féltem! Nem tudom, hogy kéne megtanítani neki, hogy ne menjen be oda, legfőképp hogy ne egyen onnan semmit. Eddig úgy csináltam, hogyha bement rászóltam, majd a grabancánál fogva kihúztam, de azt hiszi játszok vele. Próbálom játékokkal elterelni a figyelmét, de a virágok sokkal érdekesebbek.



2017. ápr. 15. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem szabad oda engedni,valahogy meg kell rá tanítanod
2017. ápr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy elkezditek a napi sétákat ez a probléma megfog szűnni. Elfárad majd és nem lesz kedve a kertben ásni.
2017. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Reménykedek benne.
2017. ápr. 15. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Ami extrém mérgező, attól érdemes megválni (mi pl azon gondolkozunk, hogy egy magától nőtt tiszafát kellene kivágnunk).

Én egyelőre pórázon sétáltatom a kertben, én a dísznövényágyásokra nem engedem rá, és mondom, hogy "nem". Ha valamit nagyon féltesz, körbekerítéssel vagy a telek egy részének elkerítésével is próbálkozhatsz (az előző kutyánk esetén a kert két részre volt osztva, az remekül bevált, lehet, hogy most is megcsináljuk.

2017. ápr. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálunk a villanypásztor nagyon bevált!
2017. ápr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!