Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam nagyon labdás....

A kutyam nagyon labdás. Szeretnék neki tömör gumi labdát venni, de nem olyat, ami az a nagyon kemény típus, és kb. az az érzésem, hogy ha levegőben elkapja, kiveri a fogát. Hol tudnék ilyet venni / honnan tudnék ilyet rendelni szerintetek?

Figyelt kérdés
Én már annyi helyen néztem, és basszus nem találok… Egyszer a Zooplusról rendeltem egyet, azt nagyon szerettem, ilyen narancssárga-kék volt ha valakinek ez mond valamit, de azt sajna elhagytuk. .. most meg már kaját nem onnan rendelünk, és kb. a postaköltség több lenne mint a labda maga...
2017. ápr. 17. 10:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Keress fészen kutyás csoportokat, fogj össze valakivel, aki szokott onnan rendelni, hogy a postaköltség megoszoljon. :)

Fressnapfban nézz körbe esetleg, mi onnan vettünk kemény gumilabdát, bár nekünk nem jött be, nem szerette a kutyu, de ez nem jelent semmit. :)

2017. ápr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Fressnapf-ban sok labda van.
2017. ápr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy tömör gumilabda mindenképpen kemény. Kivéve, ha valami habosított gumi, de azokat meg simán szétszedi. Ha ez nem gond, mert mondjuk nem rágcsál/nem hagyod ott neki, akkor a Decathlonban van néhány ilyesmi labda, ha jól emlékszem.
2017. ápr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
2017. ápr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Teniszlabda?
2017. ápr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre gondolsz.


[link]

2017. ápr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a sok hasznos választ!:) Mindjárt körül is nézek az általatok említett helyeken.:)

A teniszlabda is jó ötlet :)

2017. ápr. 17. 11:01
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is Fressnapf-os lasztink van, világoskék. Ha nagyon erősen rágcsálja megmaradnak a fognyomok, de nem vészes. A rücskös labdákat próbáltátok már? Elég kemények is tudnak lenni. Amúgy ötletek a p. költség miatt

Lazacolaj

Tálalátét

Karomvágó

Rágócsont

Vitamin vagy izületvédő ha kell (mi SelenPet-et szedünk a lábára de az jó immunerősítőnek és a bőreszőre szebb lesz)


És még bármi ami kell :)

2017. ápr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

[link]

Ez volt a szeretet labda.:) Most néztem, hogy Kaucsuk ból van, lehet, hogy ilyen nyomon kellene elindulnom. :)


Kedden-szerdán úgy is Fressnapf közelben leszek, akkor mindenképpen benézek, hatha :)

2017. ápr. 17. 11:13
 10/22 A kérdező kommentje:

Jé, a vizslaboltos és a Zooplusos labda szerintem ugyanaz.:)

Az mondjuk durva, hogy az egyik helyen majd kétszer annyiba kerül mint a másikon… :O


Egyébként az egyik válaszra reagálva, igen, valóban ez is viszonylag kemény, de nem az a nagyon durván kemény-tomor-nehez... próbálok mindjárt egy olyan nagyon kemény- labdát is belinkelni, amilyet nem szeretnek.

2017. ápr. 17. 11:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!