Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az állatorvos nem jön ki,...

Az állatorvos nem jön ki, mondván kibírja a kutya hónapig?

Figyelt kérdés

Nincs jól a kutyánk, a mi allatorvosunk elutazott, a körzeti ügyeletes meg nem jön ki, mert "csak" hányt 4x. A kutya. Meg fel sem kell, lázas, nem eszik iszik. Ezzel szerinte kibírja holnapig, ő neki sok helyre kell menni nem jön ki. Mondom akkor mondjon más elérhetőséget másik orvoshoz, hát ő nem tud :/

Mit csináljak? 100 km-es körzetben semmi csak ez a ficsúr. Sajnos itt (Ukrajna) a béka popoja alatt van a kutyatartás, itt kb fogyóeszköz.


2017. ápr. 17. 12:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Holnapig
2017. ápr. 17. 12:21
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ottani szabályozással nem vagyok tisztában, de biztos van valami állatorvosi kamara típusú egység. Esetleg meg lehet fenyegetni, hogy feljelented, ha nem jön ki, de... őszintén, nem biztos, hogy azzal hasznotok lesz, mert ha a fenyegetésre ki is jön, mit érsz vele? Biztosan nem tesz semmi komolyat.

A ti dokitokat nem lehet felhívni? Tudom, hogy nem illik, de ha vagytok olyan jó viszonyban... elmondani, hogy ez van, és nem jön ki a másik, adjon ötletet, hova vigyétek.

A másik, ami eszembe jutott, hogy nektek nincs kocsitok? Mert akkor vissza lehet vágni a ficsúrnak, hogy akkor mondjon egy címet, hol az a "sok hely", ahova megy, és elviszitek hozzá.

2017. ápr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon gyorsan keresnék egy klinikát, de addig is itassátok sokat, akár fecskendővel mert kiszárad! Be kéne vinni vmi állatkórházba akár vonattal, mert lehet h infúzió kell neki!
2017. ápr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom elvinni, egyedül vagyok vele és 10 kilóval nehezebb mint én meg sem bírom mozdítani, ezért lenne jó ha kijönne :(
2017. ápr. 17. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!