Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez törvényes dolog?

Ez törvényes dolog?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Találtam az egyik internetes hirdetőoldalon egy eladó kölyök kutyát.Beszéltem a hirdetővel telefonon és megbeszéltük,hogy mikor megyek a kutyáért,csak az óra nem volt egyeztetve.Ezért vártam a hívását,mert megvolt beszélve,hogy még hívjuk egymást,de nem hívott.Így hát én hívtam fel és játszotta,hogy nem is emlékszik rám és amúgy is elkelt már a kutya,mert valaki küldött foglalási pénzt(de egyébként nem kért foglalási pénzt és a kutyát nekem ígérte,szóban eladta nekem)de még vissza se hívott volna ,hogy valakinek eladta.Azt szeretném megkérdezni tőletek,törvényes-e ez a dolog,mert ez a vásárló becsapása és szerintem ilyent nem lehet csinálni.Nem akarok perelni vagy feljelenteni vagy nem tudom mit.Csak kíváncsi vagyok ,van-e erre valami törvény,mert nagyon mérges vagyok egyébként.

2017. ápr. 20. 12:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
44%

Jófogásról sosem szabad kutyát venni...

Max befogadni "véletlen" alomból!

Örülj neki, hogy nem a tiéd lett...

Szerencsétlen pénzért szaporított mindenféle kutyák, azt sem nézik hova kerülnek...

2017. ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!