Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jobb Brit Premium...

Melyik a jobb Brit Premium vagy Brit Care?

Figyelt kérdés
Csak mert úgy tudom az a jobb ha az első összetevő a hús, ami a brit premiumnal a csirkehús, míg a brit carenel húsliszttel kezdődnek az összetevők. Akkor hogy is van ez?

2017. ápr. 20. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
A Brit Care-t nem ismerem, pitem Brit Premiumot eszik, én maximálisan elégedett vagyok vele minőségben is, és árban is.
2017. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő magas hústartalmú, kováló minőségű táp, de a Brit Care hypoallergén.

A húsliszt az a húsnak a szárított változata, ami nem tartalmaz vizet. Ahol az van simán csak, hogy hús az friss húsból van, ahol húslisztet írnak, az szárított húsból.

2017. ápr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A Brit care a jobb, nagyságrendekkel.
2017. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Brit Care sokkal minőségibb táp.A prémium megtévesztő!Drágább is a Care.
2017. ápr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Brit Premiumban 40 százalék _friss_ hús van, ez a majdnem száraz késztermékben 15% alatti hústartalmat jelent, mert a többi összetevő nagy része száraz állapotban kerül bele.
2017. ápr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En Brit Prémiumot vettem múltkor, meg voltam vele elégedve, kicsit válogatós kutyám is ette. Nemrég elfogyott es ebben az árkategóriában találtam (szerintem) egy nagyságrenddekkel jobb tápot, sztm most en is ilyet fogok venni:)

[link]

2017. ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, a Fitmin sokkal jobbnak tűnik ugyanannyiért. Úgy kétszer annyi hús lehet benne és nincs benne búza meg kukorica.
2017. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!