Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudtok a kaukázusi Juhászr...

Mit tudtok a kaukázusi Juhászról? Ilyen kutyát szeretnék.

Figyelt kérdés
Milyen jelleme van?Érdeekelne minden erről a kutyáról!
2017. ápr. 22. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért pont kaut akarsz?
2017. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pásztorkutya, nagy területre van szüksége, amit szabadon bejárhat. Tökéletes őrkutya, területvédő. Határozott és következetes nevelés szükséges neki. Mint a pásztorkutyák általában, elég önálló, nem egy trükktanításra, bandázásra való kutya.
2017. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
2017. ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó, ezen besírtam :')
2017. ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti !!!de én tapasztalatokra vagyok kiváncsi te okos!!!!!ha mindenki a Google-t használná nem lenne értelme a gyakori kérdésnek
2017. ápr. 23. 14:38
 6/6 anonim ***** válasza:

"Mit tudtok a kaukázusi Juhászról? Ilyen kutyát szeretnék. Milyen jelleme van?Érdeekelne minden erről a kutyáról!"


Ez volt a kérdés. Erre megtalálod a választ a linkelt módon. Ha azt kérdezted volna, hogy milyen tapasztalatok vannak a kauval kapcsolatban, akkor nyilván a válasz is más lett volna. Szóval akkor tedd fel helyesen azt a kérdést, amire szeretnél választ kapni.

Lepontozott voltam:)

2017. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!