Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj az ha 3 hónapos kutyát...

Baj az ha 3 hónapos kutyát veszek?

Figyelt kérdés
Bichonról van szó. Most két hónapos de a nyári szünetben tudnám elhozni. Attól hogy egy hónappal többet van a régi gazdájával, akkor hozzá fog ragaszkodni, hozzám meg már nem?
2017. ápr. 23. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Rendes tenyésztők egyébként is 10-12 hetes kortól adják oda a kutyákat, mert a korai szocializáció nagyon sokat számít. Minél többet van az anyja mellett a kölyök, annál kiegyensúlyozottabb felnőtt kutyus lesz belőle.

Szóval a válasz az, hogy nem baj :)

2017. ápr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. A tesóit már elvitték, két csivavával van, de gondolom otthon az anyjával van.
2017. ápr. 23. 14:53
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Nyugodtan vágj bele!

Mi a Bichon bolognese kutyusunkat 5 hónaposan hoztuk el ,és az első pillanattól kezdve nagyon szoros köztünk a kapcsolat!

2017. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is 3 hónaposan hoztam el egy Bichon-t és sokkal nyugodtabb, kezelhetőbb mint a barátnőmé (szintén bichon), akit 7 hetesen hoztak el.

Ragaszkodással nem volt probléma, 1 nap után megszokta az új helyét.

2017. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3 hónapos kor ideális.
2017. ápr. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem. És egy ennyi idős kiskutyának kell rendesen sétálni vagy csak amíg pisil. Ha kell milyen hosszú?
2017. ápr. 24. 07:09
 7/8 anonim ***** válasza:

A 8 hét a minimum amit a törvény előír.De szerintem sokkal jobb, ha legalább 12 hétig az anyja és a testvérei mellett lehet.

Sétálni meg persze kell, tele vannak engergiával.

2017. ápr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kell sétálni,de csak ha megvannak a kötelező oltási! Nehogy elkapjon a kis drága valamit!(#3-s)
2017. ápr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!