Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hülyeség a kutyámnak szülinapi...

Hülyeség a kutyámnak szülinapi bulit rendezni?

Figyelt kérdés

Most lesz egy eves. Kutyatortat rendelek neki. Ajandekok is mar megvannak a fejemben.


Van par rokonom akit kulonosen szeret, oket elhivnam es lenne nekik is suti es szendvics.

Nyaron lesz, kertiparti lenne.


Van ennek ertelme?

Hulyenek neznetek azt aki ilyen bulira hiv titeket?


2017. ápr. 23. 16:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos, és témát ad a bulinak :) (például csontmintás szalvéták, Scooby Doo-os műanyag tányérok, hívd a barátaidat és akkor tudtok "kutyás" játékokat játszani :D)


Esetleg válassz egy zenét, és próbáld meg megtanítani táncolni a kutyádat :D

2017. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem hülyeség, bulizni sokféle apropóból lehet.

Én feltétlenül úgy tartanám meg, hogy kutyás ismerősöket is hívnék, akik elhoznák a kedvencüket. Így mehetne a nagy tombolás az udvaron és valóban jól érezné magát az ünnepelt, játszhatnának ezerrel kifulladásig.

A tortát el lehet köztük osztani, és ha megoldható, esetleg állítanék medencét, ha van vízimádó kutya a bulin.

Amit az előző válaszoló írt, az is szuper: tényleg adna egy témát, pluszt a partynak, lehetne minden kutya mintás.

Kitalálhatsz pár játékot vagy vetélkedőt, szerintem nagyon szuperül össze lehetne rántani egy ilyen mókázást :)

2017. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát a kutya igazából nem érti ,hogy mi történik körülötte ugy ,hogy számára ez nem jelent semmit csak esetleg sok kaját,de ti biztos jol éreznétek magatok ugy,hogy attol függ milyen szemszögöből nézed
2017. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat :)

Az igaz, hogy nem fogja tudni konkretan, hogy az o bulija. De imad emberek kozt lenni, ugyhogy mindenfelekeppen elvezni fogja. :)

2017. ápr. 24. 13:04
 15/17 anonim ***** válasza:

Én még a hűtő születésnapját sem tartom butaságnak :D Vicces "apropója" egy bulinak, és rengeteget lehet röhögni ahogy a vendégek gratulálnak a gépnek, paroláznak vele és ilyenek :D


A kutya meg nagyon fog örülni a neki szentelt rengeteg figyelemnek :)

2017. ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
7-es még mindig hülyeség vagy.
2017. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Szerintem nagyon aranyos dolog. Ne felejtsd el h olyan tortát rendelj, amit ő (is) megtudod enni, plusz nem ehet csokit, mert ugye attól meghal.

Sok sikert 😍😍😍

2017. ápr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!