Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull vagy staffordshire...

Pitbull vagy staffordshire terrier melyik nektek a szebb?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 24. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a pitek jobban tetszenek
2017. ápr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

A pit nem egységes. Változatosabb, talán többeknek lehet ideálisabbat találni. Az egész szikár, izmostól a már már túl zömökig. A Staff az ugye csak "egyféle" van (ok az Angol stafbullt hagyjuk ki)

Meg ugye vannak a mindenféle keverékek amit itthon sokan pitnek neveznek.

Ha ABDA pit vagy FCI Staff, akkor inkább a Staff. :)

2017. ápr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Nekem egyik sem szép és ingyen sem kéne.
2017. ápr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem mindkettő ronda, de akkor már a pitbull. Annak még mindig elviselhetőbb a pofája
2017. ápr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Pit. Az igazi pitbull szikár, izmos, gyors, stb. Az amstaff husosabb (nem tudom jobban leírni). És van a bully, az összevissza tenyésztett "pitbull" - hulk az óriás pitbull például - amelyik olyan, mint egy hízómalac...

Nekem a pit tetszik, nem tudom miért, de egy igazi pit ára 300.000 körül mozog. Amstaffot lehet találni 100-150.000-ért is itthon, amstaff jellegű beteg keveréket (vagy neadjisten ideggyengét) jofogáson 5-80.000ért (egykutya,ki-ki mennyi haszonnal árulja), vagy menhelyről (többnyire problémás viselkedésű) fajtajellegű keveréket. (Bambáknak "fajtiszta" :D)

Mondjuk merőben más fajtáim vannak jelenleg (egy német juhász és egy labi), de volt már fajtajellegű keverékem,8 éves menhelyi, de csak 5 évet volt velem. :( állkapocs-daganata volt.

2017. ápr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hulk még csak bullynak sem nevezhető..Bully 20% meg valami masztiff mix..

Egyébként ha szó esett a bullykról talán az ami a legszebb nekem mert irtó nagy pofija van és imádom..

De pit,staffi közül nekem az utóbbi tetszik jobban.

2017. máj. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!