Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg tanulja egy kutya hogy ne...

Meg tanulja egy kutya hogy ne szanaszét szarjon mindenhova ahol éppen rájön? Fél éves?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 18:09
1 2
 11/16 Akiteki ***** válasza:
Mi gereblyével oldjuk meg.
2010. máj. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
minek kell itt összeveszni? A KUTYA FEJÉT NEM SZABAD A KAKIJÁBA DUGNI ÉS KÉSZ ezen nincs mit összeveszni. keressetek rá interneten, mindenhol azt írják hogy tévhit, ráadásul anyukám is ezt csinálta a kutyámmal és elérte hogy máig fél tőle. amúgy attól függ, hogy mióta van nálatok. szerintem csak a területét jelöli, és a fiatal kutyák amúgy is sűrűbben *ürítenek*, úgyhogy csak idő kérdése szerintem, és tényleg ha nagyon zavar akkor zacsival szedjétek föl. kicsit undi, mert nálunk is ez volt így tudom, de pár perc és kész. :]
2010. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nos , ha kerten belülre gondolod akkor az a megoldás ( már többünknél bevált a kutyasuliban ) h összeszeded a kutyaaknát , és 1 helyre gyüjtöd őket (ahova akarod h aknát telepítsen) de ne túl sokat mondjuk 2-3 friss csapdát.A kutyák (kertről beszélek) oda telepítenek aknát ahol érzik az előző cucc szagát (nem pont oda de a környékére) , de ha túl sok ott az anyag akkor új helyet keresnek. Kb 1 hét mire megtanulja/észreveszi h hova szokott telepíteni csapdát , és onnantól kezdve oda fogja termelni.Nekem nagyon jól bevált ez a megoldás , az orrát meg hiába nyomod az ürülékébe nem tudja h miért csinálod szval annak semmi értelme.


Ha nem kertről beszélünk akkor az egésznek nincs értelme amit most leírtam.

2010. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%

Az utolso valasz tokeletes, a tobbi meg folosleges :D

Mennyi itt a birka!

Meg annyit, hogy figyelheted, hogy mikor kakil es ha rossz helyre, akkor megszidod, felbeszakitod es odatereled arra a helyre, ahol szeretned, hogy csinalja. Ha utolag veszed eszre, nem pedig rajtakapod a cselekedeten, akkor mar ne szidd meg, mert a kutyak nehany mp alatt elfelejtik, hogy ok kakiltak oda, szoval nem fogja tudni, hogy miert szidod. Csak azt fogja megtanulni, hogy amikor kaki van a kozelben, akkor szidast kap, de azt nem, hogy nem kellene odacsinalnia. Szoval csak akkor szidd, ha rajtakapod. Ha pedig jo helyre ment, akkor hatalmas dicseret!

Es valoban, ha erzi a kaki szagat egy bizonyos helyen, az arra fogja ot kesztetni, hogy legkozelebb is oda menjen. Tehat, ha meg akarod konnyiteni a dolgod, akkor tegyel arra a helyre egy regebbi kakit, de az osszes tobbit takaritsd el, ahova nem szeretned, hogy piszkitson.

2010. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

20:05-nél a pont


mellesleg, ha tényleg olyan irdatlan mennyiségű a produktum, akkor javaslom hogy válts egy prémium minőségű tápra .... mivel jóval kevesebb kell belöle, igy kevesebbet is fog tojni (pl.: pro plan, acana, hill's)

2010. máj. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Na ezt az utolsót kipróbalom:)


Kitalalom hol tudom a legkonyebben ossze sezdni . Premium tapot es fottet eszik...

A kis szar gyar!

Szobatiszta bent mar nem tojik :)

Kellemes napot nektek:)

2010. máj. 15. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!