Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg lesz a kutyám ha táp...

Beteg lesz a kutyám ha táp mellé konzervet is kap?

Figyelt kérdés
Ismerősöm mondta hogy meg fog betegedni ha így csinálom. Tudom mire gondol de én úgy tudom hogy az csak nyers hús és táp keverésekor fordul elő. Amúgy a tápban 21% hús van, a konzervben pedig 68%.

2017. ápr. 28. 08:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
bocsi azért milliomos sem vagyok.
2017. ápr. 28. 16:50
 12/21 A kérdező kommentje:
most nézem hogy elírtam. Nem select dog hanem select gold.
2017. ápr. 28. 16:51
 13/21 anonim ***** válasza:

Orijen tudtommal nem csinál konzerv tápot (okkal) úgyhogy fogalmam sincs miért azt hoztad fel példának.

Nézzük szépen a csoda RNW konzervet.

1750 Ft / kg - abból azért már minőségi színhúst is kapsz, úgyhogy ezzel többet nem is foglalkoznék.


De tessék akkor itt egy még magasabb hús tartalmú konzerv: [link]

Ettől függetlenül ugyan úgy tiszta víz ez is mint az összes többi. Ha allergiás a kutyád adj neki hypoallergén tápot vagy barfozz vele.

2017. ápr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
rám gondoltál? én sehol nem írtam orijent, vagy? Nem tudom írtam-e de Happy dogot eszik. Pont jó a szemek mérete, nincs benne semmi csirke sem szója. A konzervből csak egy negyedet kap a tápra és így szépen megeszi, még ízlik is neki. Köszi a válaszokat. A barfot már próbáltuk de az is csak egy hónapig működött.
2017. ápr. 28. 18:25
 15/21 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válasz: nem lesz beteg.


Táp: a happy dog érzékeny kutyáknak, ha nem vagy gazdag teljesen jó választás.


Konzerv: látom már megvitattad a többiekkel, én nem etetek konzervvel.


Viszont abba már belekötök, hogy a kutya nem éhes, ezért nem eszi meg. Nálunk is volt ilyen probléma, szüleimet megvezette és dobtak bele mindig vagy húst vagy konzervet, amiről leszoktattam őket, mert ilyen nincs. Elé teszed, nem eszi, elvesz, másnap újra. Elé teszed, nem eszi, elveszed. 3 és 5 nap között a kutyák éhesek lesznek és be fogja falni szárazon.


A konzerv mindig csak egy kiegészítő, a fő dolog mindig a táp, ha tettem is rá konzervet ( kaptam ), akkor is a negyedét tette ki a kutya adagjának, mivel nagy részét a kutya szervezete nem hasznosítja.


Sok sikert hozzá és ne add fel!

2017. ápr. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt én cáfolom. A mienket 2 hét után fogták be az út mellől, a gazdái azt hazjdták, hogy eltűnt, de egyből odaadták nekünk. Első nap nem volt más: Dog chow-t kapott. Rá sem nézett, pedig 2 hete nem evett. Szereztünk ismerősöktő Josera-t egyből benyomta. Utána megnéztem mi van a DC-ben, hát nem estem hasra. A kutya is érezhette, hogy nem a legjobb. Nálunk is volt finnyás, azt tényleg úgy kell orvosolni mint írtad, de ha látszik rajta, hogy nem csak finnyás akkor ez nem megoldás. Máskülönben tejesen igazad van.
2017. ápr. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
46%
13, te nem tudom mit néztel, 800g konzerv 770ft.
2017. ápr. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én azt a kiszerelés néztem amit te belinkeltél, annak pedig ennyi az ára. Ha nem ezt a kiszerelést javasoltad volna a kérdezőnek, ezzel az árral akkor nem ezt linkeled.
2017. ápr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Konzervet csak annyit rakunk rá hogy a táp átvegye az ízét. Nem hülyéskedésből mondtam hogy próbáltuk az "éheztetést", több táppal is megcsináltuk, de nem ette őket(most jöhettek hogy biztos nem vártam eleget meg minden de már nem érdekel, így megeszi az adagját jó súlyban van és egészséges, nekem és neki is jó így). Konzervvel viszont bármit megeszik.
2017. ápr. 29. 13:08
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem lesz beteg. A Grancarno tényleg jó minőségű konzerv. Mi is ezzel szoktuk feldobni a száraztápot (Brit Premium)
2017. ápr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!