Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg lesz a kutyám ha táp...

Beteg lesz a kutyám ha táp mellé konzervet is kap?

Figyelt kérdés
Ismerősöm mondta hogy meg fog betegedni ha így csinálom. Tudom mire gondol de én úgy tudom hogy az csak nyers hús és táp keverésekor fordul elő. Amúgy a tápban 21% hús van, a konzervben pedig 68%.

2017. ápr. 28. 08:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Meddig próbáltad azt az éheztetést?

Nekünk anno anyós minden szart összevásárolt a kutyának, jól elkényeztette vele. Mikor elköltöztünk, Brit Premiummal kezdtünk volna(!) etetni, ha a nagyságosúr nem kezd finnyázni. Egy hétig nem evett, utána csak annyit, hogy ne haljon éhen, aztán megtört a jég és láss csodát, imádja ezt a tápot.

Addig ameddig nem evett, nem kapott semmi mást, mindenkivel meg is volt beszélve, hogy semmiféle jutalomfalatok, ételmaradékok, nem pottyannak a földre úgy teljesen véletlenül.

Ma már van, hogy veszünk neki konzervet, egyszer-egyszer maradék kaját, de a táp a fő kaja. És érdekes módon, nem kezd újra bele a finnyázásba.


Hülye kifogás ez a nem eszi meg. Inkább nem vagy elég kitartó, és megesik a szíved rajta mikor kinézi a szádból az ebédedet ahelyett, hogy elzavarnád onnan.

2017. máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!