Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nálatok beváltak a logikai...

Nálatok beváltak a logikai játékok? Pontosan melyik?

Figyelt kérdés
Köszönöm

2017. ápr. 29. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy csont alakú fatáblánk, 3x3-as és fel-le lehet tologatni a rekeszeket(nevét nem tudom, 5 éve vettük).

Nagyon gyorsan megtanulta, ezért inkább úgy alkalmaztam, hogy kértem tőle egy feladatot és az volt a jutalom, hogy a fatáblából kiszedhette a kaját. :)

Aztán fél éve vettem a Trixie dog activity memorie trainer-t és alig, hogy leraktam a földre már utasítás nélkül megnyomták a gombot (annyira fel voltak pörögve) és rögtön összekapcsolták a kajával, nem kellett vele napokig szórakozni. Szóval ezután leraktam az udvaron a gépet és a gombot 20m-re egymástól és az egyik kutyám annyira örült neki, hogy az kb az 5. gombnyomásnál inkább felkapta a földről a gombot és elkezdett vele rohangálni (addig tökéletesen kezelte), nagyon cuki volt :)

Viszont mivel alapvetően agilityre vettem, ezért beszüntettem a "rendeltetésszerű" használatát és most már csak én nyomom a gombot, ha távolról akarok vmit jutalmazni. (meg ugye nem volt kihívás a kutyáimnak)

2017. ápr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!