Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki lehet tapintani ha egy...

Ki lehet tapintani ha egy kutyának meg van telve a bűzmirigye?

Figyelt kérdés

Szóval a kutyám húzza néha (nagyon ritkán) a fenekét a földön. Elvittem orvoshoz, kapott féreghajtót de nem volt férges és még mindig húzza a fenekét. Kivtudom valahogy tapintani ha a bűzmiriggyel van gond?


Egyébként a szőr és bajúsz hullásnak lehet ez az oka? (Lábán egy foltban nincs szőr és mostanában a pofáján is kicsit megritkult)


2017. ápr. 30. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Van hogy kirágja az enyém a mancsát..akkor volt neki tele..

doki kb kéthavonta nyomja. Te inkább ne , mert ha bennemaradt egy kevés is csak rosszabb lesz..!

Nem nézte meg a doki?? Fura.....

2017. máj. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Természetesen nem akarom kinyomni. Láttam hogyan csinálják, nem akarok próbálkozni vele. A doki nem nézte, nekem meg nem jutott eszembe.
2017. máj. 1. 07:11
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

..csak mert van aki s.k.nyomkodja, nem szabad..

Szerintem nem ártana!!!

Panganak benne a bacik ha felgyülemlik..attól függ milyen gyakran lesz tele üríteni kell ha magától nem ürül..

A műtét fájdalmas lebeszéllek.

2017. máj. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
ja, szerintem nem tudod kitapintani jó nagy rutin kell hozzá és a kutya sem szeretné ha turkálnál a seggiben nincs annyi kezed hogy lefogd stb.. bizti hogy nem tudod..mondjuk fájdalmas ám ha begyullad! jobban járnál ha mondjuk félévente vagy nemtom, ahogy kell...doki csinálná.
2017. máj. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!