Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy ettől erősödtek...

Lehet, hogy ettől erősödtek fel az allergia tünetei?

Figyelt kérdés
Német juhász kutyusom, 10 éves és sajnos emlődaganat műtétet kellett végrehajtani rajta. Egész szépen felerősödött. Jó étvágya van, viszont valamitől allergiája van(ezt még nem sikerült kivizsgálni, hogy pontosan mitől). Immunerősítésként k9 immunity-t adtam neki, amitől tényleg gyorsan felépült és megerősödött. Ez idő alatt az allergiás tünetei felerősödtek (lihegés, kis mértékű orrfolyás, nehezebben veszi a levegőt,stb.). Olvastam, hogy ez akár az immunerősítő hatása is lehet. Viszont ez a k9 a daganatok újra kialakulásának az esélyét is csökkenti. Ha nem adom neki, akkor mit lehet neki immunerősítőként adni? Hiszen, nem tudom, melyik összetevő váltja ki a tünetek felerősödését, ezért ha másik típusú immunerősítőt adok neki, ugyanez a veszély fennáll. Nem szeretném, ha legyengülne.
2017. máj. 3. 12:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Lemaradt a kérdésből az, hogy elég sok vért vesztett a műtét alatt a kutyus. Most néhány napja azt vettem észre, hogy eszi a falat. Ezt még soha nem csinálta előtte. Ez mitől lehet?
2017. máj. 3. 12:13
 2/4 anonim ***** válasza:

Idős kutya-komoly műtét...

Az orvosod ismeri a kutyádat leginkább. Miért nem kérdezed meg tőle mindezeket?

Jöhet itt mindenféle válasz a szuperebbnél szuperebb szerekről, de eredménye annyi lenne, hogy kísérletezned kellene , melyik hoz változást a kutyád állapotában.

2017. máj. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert az orvos válasza az, hogy szteroid injekciót ad az allergiára, amitől a kutya csak ül és néz maga elé, a szervezetét tönkreteszi még jobban.
2017. máj. 3. 12:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnállak, hogy ilyen orvosod van.

Én talán annyit tudnék ajánlani, Patadokit felkereshetnéd, ha van rá lehetőséged.

2017. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!