Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért viselkedik igy a kutyám?...

Miért viselkedik igy a kutyám? TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nemrég vettünk egy 4 hónapos bichon bolognese kiskutyát.

De nagyon rossz,tudom hogy még kicsi de egyszerűen már nem tudjuk hogy hogy kéne tanitani.a szobatisztaságra nevelés egyáltalán nem megy,akiktől vettük kutyapelenkára szoktatták.leviszem,nem csinál semmit feljövünk és egyből végzi a dolgát.

A másik,hogy sétálás közben állandóan oda megy mindenkihez,nyalogatja őket körbe ugrálja,még velünk sem viselkedik igy.

Játék közben állandóan harapdál,tudom hogy azért mert még kicsi de akkor is le akarom erről szoktatni.az összes kutyánk normális és meg van nevelve de vele nem tudjuk elérni.

mit javasoltok?



2017. máj. 5. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Kutyaovi, mihelyt megvan a veszettségi oltása. Ott nektek is segítenek megtanulni, hogyan tudjátok megnevelni.

A szobatisztaságra nevelést meg nulláról kell kezdeni, ha fent végzi leszidni alaposan, sok alkalmat adni neki, hogy lent végezze a dolgát, és ha összejön, akkor agyon-vissza dicsérni.

2017. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kutya oviba nem tudom hogy el tudom e vinni mert nem magyarországon élek és a nyelvet itt még nem nagyon tudom és nem is tudom merre van.pisilésnél pedig mindig leszidjuk,azt mondják jó módszer ha odaviszem és "belenyomom" az orrát,de erre is csak csoválja a farkát észre sem veszi
2017. máj. 5. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Az idegenekkel való viselkedésére tudom mondani biztosan, hogy azért ilyen mert még kölyök. Nekem is most lassan 11 hónapos lesz a kutyám, most már mérséklődött nála ez a viselkedés, de főleg kisebbként egyszerűen bármilyen idegen ember kenyérre tudta volna kenni, és tök rosszul éreztem magam hogy még nekem se örül úgymond ennyire. Ahogy idősödik és érik látom hogy kezdi tudni megkülönböztetni a gazdát az idegenektől, bár ő nagyon embercentrikus, mindenkit imád.
2017. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nagyon rossz módszer hogy belenyomod az orrát! Szerencsétlen àllat azt se tudja mi van. Max tettenéréskor kell ràszolni (ràkoppintani) de utàna tilos!
2017. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy szerintem jó leírás: [link]
2017. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!