Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyapisi gőztisztítóval, mit...

Kutyapisi gőztisztítóval, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Kiskutya még sokat bepisil, így vettem egy gőztisztítót a felmosáshoz. Jelenleg ha pisil, azonnal felmosom hagyományos domestosos vízzel, amit naponta cserélek és reggel-este a gőztisztítóval feltisztítom a teljes padlót, illetve szellőztetek. Ennek ellenére még mindig pisi szagot érzek a lakásban sokszor. Illetve ragadósnak érzem a padlót. Mit csinálok rosszul? A őz elvileg nem illatosító és elég kellene, hogy legyen, nem?


Köszönöm!



2017. máj. 6. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Passz. Én is mindig domestossal mostam fel, de nem maradt csak a domestos illat. Talàn próbáld ki a szellőztetést, vagy moss fel citromlés-szódabikarbónás vízzel, esetleg vegyél àllatpatikában/állatboltban szagtalanítót.


Egyébként mennyi idős a kutya hogy sokat bepisil? Naponta 5-7szer leviszitek?

2017. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi is annó állandóan felmostunk vagy hipóval vagy domestossal. De sose maradt pisi szag.


Esetleg nézz körbe nem e folyt be valahová vagy vmire nem pisilt e rá.


Mi mikor kölyök volt a kutyánk esténként mindig csináltunk egy dupla felmosást vagyis domestoszos vízzel alaposan,majd megszáradt és rendes illatosított vizessel.


Felmosó fej külön volt pisis meg külön a lakásra, de esténként a második felmosásnál a lakásra valót használtuk.


Felmosó fej nagyon büdi akkor áztasd be pár naponta.


Sajnos a kutya tartás eleje ilyen,meg vhol a vége is.

Nálunk a 15 éves kutya nem szobatiszta,de egy helyre pisil lent vagyunk vele,de sétából haza jövet 1 óra múlva bepisil.

Heti 1x az egész konyhát tömény domestosba/hipóba áztatjuk, utána alaposan felmossuk. 1-1,5 havonta felmosó fej kuka és új, köztes időkben időkbe beáztatjuk domestosba meg mosóporba, ilyenkor szinte új lesz a fej :D


Mi is sűrűn cseréljük a vizet.


Nálunk sosincs pisi szag,pedig szinte 1-3 óránként tuti takarítunk ha itthon vagyunk. De örülünk,hogy velünk van a 15 éves nyugdijas kutyánk,annyira szeretetre méltó,nem lehet rá haragudni,nem ő tehet róla.Sajnos az öregség :(


Vissza térve hozzád,nem tudom mit csinálhatsz rosszul,mint írtam nézz szét nem-e folyt be vhová.

2017. máj. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szódabikarbónás vízzel moss fel. Az szagtalanít. Esetleg váltogathatod ecetes felmosással. A szódabikarbónát és a savat (mint ahogy az első hozzászóló írta, hogy szódabikarbóna+citromlé) ne vegyítsd, mert egymást semlegesítik. A citromléval meg simán ragadni fog utána, az ecet savnak jobb.
2017. máj. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!