Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tüntethetem el a...

Hogyan tüntethetem el a kutyapisi szagot a téglából? Help!

Figyelt kérdés

Egy időben az egész kert a kutyáké volt. De már csak feső kert az övék ahol annyit ásnak meg minden amennyit csak akarnak. Persze naponta van nekik séta.

De mikor még szabadon voltak az egész kertben a bejárai ajtónál van egy lépcső ami a középső kertrészhez visz fel. Annak lépcsőnek az oldala tégla fal előtte eddig növények voltak. Ma kitakarítottam a nagyja növényt és az a tényleg nagyon beszívta azt büdös kan kutya pisi szagot.

Hogyan lehetne eltüntetni a szagot? Mert ha kimegyünk most azon a részen nagyon pisiszag van......



2012. márc. 24. 12:21
 1/3 A kérdező kommentje:
*tégla
2012. márc. 24. 12:24
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt most találtam:

Egy másik alternatívaként pedig létrehozhatjuk a saját hatékony tisztítószerünket, ami szintén eltünteti a vizelet szagát és a foltokat.


Amire szükséged lesz hozzá:


3 rész víz, 1 rész ecet, szódabikarbóna, mosószer, 1%-os hidrogén peroxid (ezt bármelyik patikában beszerezheted)


Szerintetek beválik? Esetleg próbálta már valaki?

2012. márc. 24. 12:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sima ecetes vizet szoktam használni. Beválik.
2012. márc. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!