Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bajban vagyok. Kutyapisi +...

Bajban vagyok. Kutyapisi + anyos (? )

Figyelt kérdés

az anyosom fel,undorodik a kutyaktol.szerinte csak beteg emberek tartanak,foleg lakasban.1 hetre nala voltunk,a parommal meg a kutyuskankal.tegnap jottunk haza.nagyon nehez volt.mivel meg kolyok es tanulja a szobatisztasagot napi negy alkalommal levittem pisilni.az 1 het alatt 2 baleset volt,egyiket sikerult gyors eltuntetni mielott meglatna a masikat nem.na mindegy.

Viszont penteken jon hozzank mivel mar 1 eve nem volt itt,ezert kicsit aggodom hogyan lehetne ezt megoldani.

a kutyank ma reggel a kanapera pisil!!a parom 5.30-6 ora kozott megy el otthonrol es gondoltam kicsit kesobb leviszem,de elkestem.es a kanapera pisilt.mit tegyek?gyors megoldast erre?


2013. okt. 21. 06:42
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Takarítsd fel. Amúgy meg ki nem sz@rja le, hogy az anyósnak mi a véleménye?! Az sincs sehol előírva, hogy az anyóshoz egy egész hétre kell menni látogatóba. Menjetek 1 napra, annyit otthon is kibír egyedül a kutya. Ezt meg nyomtasd ki és ragaszd a bejárati ajtóra, nehogy elkerülje a figyelmét:


Míg te csak egy vendég vagy a házban, Ők a családtagjaim...úgyhogy viselkedj!


1. Ha nem szeretnél szőrös lenni, akkor ne ülj le, vagy hozz magaddal szőreltávolító hengert, vagy vetkőzz meztelenre. (na jó, inkább az utóbbit ne tedd meg kérlek)


2. NE KÉRD, hogy zárjam ki a szobából! Mit szólnál ahhoz, ha megkérnélek, hogy kösd ki a gyerekeidet amíg nálatok vagyok?


3. NE KÜLDD EL A KEDVENCEMET, ha odamegy hozzád örülve, hogy üdvözöljön. Ha esetleg nyálas lettél szerencsére van fürdőszobám, és szappanom is.


4. NEM KELL elmondanod a véleményed arról, hogy miért tartom lakásban, miért jöhet fel az ágyra. Én így szeretem, nekem így természetes. Pont.


5. Azt mondani, hogy EZ CSAK EGY ÁLLAT számomra sértő, hiszen Ő családtag. Én szeretem, és tisztelem a családom összes tagját, beleértve a négylábúakat is.

2013. okt. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

- Csókolom, mamika, meddig tetszik maradni?

- Hát csak amíg szívesen láttok.

- Még egy kávét sem tetszik meginni?


Viccet félretéve: ha valaki a vendégem, az én szabályaimat tartsa be (nem vagyok kíváncsi a véleményére arról, hogy szerinte lehet-e kutyát tartani lakásban), ha valami nem tetszik, nem kötelező ott lenni, szedheti a sátorfáját. Ezt általában az első bunkó jelre tudtára is hozom. Nehogymár a saját otthonomban én teperjek...

2013. okt. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz be egy szagtalanító sprayt ,hajszárítòval szárítsd le..A kölyök pisi szerencsėre nem túl büdi.Egy plėdet is tehetsz a kanapéra.Amúgy meg a saját kecómban nem paráznák,elvégre otthon vagyok.
2013. okt. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 sippara ***** válasza:
100%

Ha nem tetszik a rendszer nálatok, el lehet menni - attól függetlenül, hogy egy szobatisztaságot TANULÓ kölyöknek napi négy alkalom marha kevés, a két éves kanom sétál ennyit, pedig nem tegnap volt, hogy szobatiszta lett.


OFF: Első, honnan ismered Andit? :D

2013. okt. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Napi 4 alkalommal?

Az elég kevés.Amelyik kutya még most tanulja,annak 3 óránként le kellene mennie...Főleg ha vendégségben vagytok.


Otthon nálatok,meg ne szóljon bele az anyós,nem az ő dolga.De amikor nála voltatok,akkor jobban figyelhettél volna,és amúgy is kevés a napi 4 alkalom.

2013. okt. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kanapéról addig el lehet tüntetni a foltot. Egyébként miért is magyarázkodnál miatta? A ti kanapétok nem az övé. :D

Másrészt 4 séta kevés. A kutya van otthon nem anyósod, úgy sem fogja megérteni hiába mondasz neki akármit, hogy még tanulja a szobatisztaságot. Annyival ki tudod küszöbölni talán hogy ne akkor pisiljen be mikor ott van az anyósod is, hogy reggel már kelsz korán, és 1,5 óránként leviszed, amikor ott van az anyósod akkor is. Így talán pont nem akkor fog bepisilni mikor ott van ő is.

2013. okt. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sippara, nem ismerem Andit. :) Facebookon kering a szöveg, forrása ismeretlen. Ezek szerint Andi a szerzője? :)
2013. okt. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Csatlakozom az előttem lévőkhöz, anyósodnak pedig elég hülye véleménye van a kutya tartóknak :/

Azért mert ő így áll a kutyákhoz, nem kell mindenkinek kötelezően őt követnie. A másik, hogy nem együtt éltek anyósoddal, ti már egy külön házban/lakásban éltek, onnantól kezdve neki nincs joga beleszólni, hogy mit és hogyan kéne csinálni, törődjön csak a saját otthonával, a ti életetek is megvan, és nektek van jogotok, és szabályokat hozni a saját otthonotokban. Amit a kutyát illeti, a kutya semmiről sem tehet, még kicsike, és majd megtanul szoba tiszta lenni, nem egyszerű dolog ez egy kutyának sem, más az, ha a kutya kint él az udvarban, más az ha szobatisztaként nevelik, a kutyának saját magának kell hozzászoktatni a szervezetét, hogy tudja kb mikor viszi ki a gazdi, és hogy hozzá szokjon ahhoz, hogy kibírja, mikor a gazdik dolgoznak. És ez természetes, ha szereted a kutyádat, úgy ahogy van, megbírkózol ezekkel az esetekkel, de megteszed, mert szereted a kutyád, és ez a lényeg, és szerintem ezt ő is érzi, hogy családtagjaként szeretitek a pároddal, a kutyának ez mindent felül múl. Annyi javaslatot tudok írni a kanapéra pisilés ellen, bátyáméknak is dettó ugyan ez volt, ők vettek a kutyának direkt egy mini szőnyeget, olyat ami a wc váza köré kell tenni xD de megtette az eredményét, a kutya csak arra a szőnyegre pisil, meg kakil, mikor a gazdik nem tudják levinni, mert dolgoznak, így nem pisil vagy kakil össze vissza.

2013. okt. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Off:

Miért bántjátok anyósát? Alapjáraton én sem értek egyet a nézetével, de úgy gondolom, h letett vmit az asztalra azzal, h 1 hétre mégis beengedte a lakásába a kérdező kutyáját. Azért ezt nem szabad elfelejteni! Számomra tök érthető, h ez ebben az esetben oda-vissza alapon működik a dolog és a kérdező igyekszik a lehető legkevesebb kellemetlenséggel "terhelni" az anyósát.

On.


Kérdező!

Simán öblítsd ki, a kölyök pisi nem olyan büdös még :)

2013. okt. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!