Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan működik az "örökbe...

Hogyan működik az "örökbe fogadás" egy gyepin?

Figyelt kérdés
Gondolom kell valami papírt kitölteni, de pontosan mit? Vannak ott kölykök? Beoltják a kutyákat? Vagy ott főként oltatlan, chip nélküli kutyák vannak? Mennyi esély van rá hogy találok ott oltott kutyát? Mennyit kell fizetni?
2017. máj. 9. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az Illatos útról tudok nyilatkozni, én is onnan hoztam. Vannak kölykök, beoltják a kutyákat, mielőtt kiadják. De érdemes elvinni állatorvoshoz utána, hogy ha bármi baja van, az időben kiderüljön. Én minden embert arra biztatnék, hogy onnan hozzon el egy kutyát. Rettenetes körülmények vannak, és rendszeresen kiirtják azokat, akik nem találnak gazdira, vagy megbetegszenek. :(
2017. máj. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2017. máj. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az nem menhely? Én azt hittem hogy az nem gyepi.
2017. máj. 9. 23:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Az illatos az gyepi. Ott altatnak nagyok sokat sajnos.
2017. máj. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Illatoson NEM altatnak.
2017. máj. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De altatnak.
2017. máj. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5 Egy bánatot nem! Attól, hogy ők a normálisabb gyepik közé tartoznak, akik mindent megtesznek, hogy helyhiány miatt ne kelljen altatni, ha szükség van rá, akkor altatHATnak és altatni is fognak.


Kérdező! A törvény előírja, hogy kizárólag chipes, veszettség ellen oltott kutyát adhatnak ki. Szóval ezt minden esetben megkapja a kutya és általában ki is fizettetik az örökbefogadóval. Hogy van-e még pluszköltség, tudnak-e bármi használható információt mondani a kutyáikról stb. azt gyepije válogatja. Nyilván örökbefogadási szerződést kell aláírni, de ennyiben ki is merül a dolog.

Minden esély megvan arra, hogy kölyköt találj gyepmesteri telepen, de:

- a kölykök kelendőek (te is azt akarsz, nem?)

- ha ment valami állatvédő szervezet vagy civil csoportosulás arról a gyepiről, akkor a sérült állatok és a kölykök prioritást élveznek.

2017. máj. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!