Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért baj az, ha valaki...

Miért baj az, ha valaki fajtatiszta kutyát szeretne törzskönyvvel, szűrt szülőktől, és nem menhelyi kutyát?

Figyelt kérdés
2017. máj. 10. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy baj?
2017. máj. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem már sokszor mondták, miért nem inkább menhelyről hoztam kutyát, vagy pár ezerért vehettem volna a Jófogásról.
2017. máj. 10. 14:23
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A hozz menhelyről még csak-csak, mert...

De a jofogásrol párezerért a lehető legrosszabb amit tenni lehet.

2017. máj. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Miért akarsz mindenféle hülyének megfelelni?
2017. máj. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
én sem értem, itt gyakorin is mindenkit ezzel csesztetnek. ha már ő vállalja a kutyát legalább egy évtizedre akkor hagy döntse már el ő hogy milyen kutyával akar együtt élni. Nem mindenki vágyik egy menhelyi kutyával járó nehézségekre...
2017. máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt mondja, hogy jófogásról vegyél az egy idióta és konkrétan azt támogatja, hogy megtöltődjenek a menhelyek és fogalma sincs a felelős állattartásról. Az ilyennel kár veszekedni, úgy sem fog igazat adni neked.


Azzal, hogy felajánlja, hogy hozz menhelyről szerintem semmi gond nincs. Viszont ha kérdőre van, hogy miért nem menhelyről hoztál, hanem tenyésztőtől vetted az igenis helytelen. Az ilyennel szintén fölösleges veszekedni mert úgysem fogja megérteni.

2017. máj. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérdezik miért, mondd meg, hogy mert neked ez a fajta tettszik, ezért fajtatisztát szerettél volna, nem keveréket. Ennyi. Pont.
2017. máj. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem baj.


A baj az, amikor pár ezerért vesznek fajtajellegű keveréket a jófogásról és hasonló helyekről, a szaporítókat pénzelve ezzel.


Ne foglalkozz az idiótákkal.

2017. máj. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ya, tényleg nem értik. Sajnos.
2017. máj. 10. 14:51
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Jajj volt kolléganőm volt ilyen. Két mentett kutyája van.


Mikor mondtam,hogy törzskönyves kutyám lesz és várhatóan 180 ezer ft környékén. Szóval majd gyűjtenem kell rá.


Akkor elhordott mindennek,hogy miért veszek mikor a menhely tele van,meg a keverék is ugyan úgy szeret stb stb.


Én megszerettem egy fajtát,jellemben passzol hozzám nagyon. Külsőre is nagyon tetszik.


Bárki bármit mondhat nekem törzskönyves kutyám lesz nem menhelyi,én fogok 10-15 évig élni az adott kutyával. Majd eldöntöm én mit szeretnék.

2017. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!