Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tojást adhatok reggelire a...

Tojást adhatok reggelire a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Ma rakott brokkolit csináltam és mielőtt megfűszereztem volna, szedtem neki egy tányérral úgy, hogy rizzsel elkevertem (a rizst se fűszereztem). Holnap tükörtojást szeretnék reggelizni és azon gondolkodtam, két tükörtojást adhatok-e neki reggelire? Kölyökkutya, még most próbálom a konzerven és a tápon kívül máshoz is szoktatni. Azért gondoltam a tojásra, mert apró csontot még nem ehet. És, ha lehet tükörtojást adni neki, elég két db vagy adjak hozzá tápot is?

Köszönöm!


2017. máj. 10. 20:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%

Tényleg hasmenést fog kapni, ha a menüd szerint adsz neki adni kérdező!


Add neki a tápját, nem kell a változatosság, hetente kétszer-háromszor adhatsz neki natúr joghurtot nasinak, az egészséges. A változatos etetés, nem az.

2017. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
:/ hát jó
2017. máj. 10. 21:46
 13/15 anonim ***** válasza:
91%
A kutya nem ember. Nem tesz neki jót a változatos étrend, pláne ha ennyi mindent keversz össze-vissza.
2017. máj. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez a menü egy gyereknek való, de nem kutyának. Milyen fajta? Az se mindegy.Heti egy tojást kaphat 40 kilós német juhászom. Nem tükörtojásnak, mert az olaj meghajtja. A táp tökéletes (ha jó minőségű prémiumtáp, abban minden benne van, ami kell egy kölyöknek. Főtt rizs sima főtt hússal mehet, fűszerek nélkül. A zöldségekkel sincs gond, répa, cukkini mehet, de pl hagymát nem kaphat. Édességre nincs szüksége. 2 tojás még egy hétre is sok. A kutyának jobb a kicsit "egyhangú " kaja, nem jó a változatosság. Speciel az én kutyámnak pl. a zsíros ,kövér húsoktól hasmenése van, így ilyeneket nem adok neki.

Ha tápot adsz, az tökéletes, ha nyersen etetsz, nézz utána a barf-nak, de a házi koszt felejtős.

2017. máj. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Milyen tápot kap?
2017. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!