Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Visszanő a pumim szőre?

Visszanő a pumim szőre?

Figyelt kérdés
A kutyát egy évben kétszer szoktam kozmetikushoz vinni. Legutóbbi alakalommal -miután közöltem vele, hogy még hideg van, nyírni semmiképpen ne nyírja, a hasán szerintem géppel lenyírta szőrzetét, mondván, fájt volna a kutyának ha ott húzogatja,tépkedi az összetapadt szálakat. Szerintem ostobaságot csinált, de a kérdés az, visszanő-e a szép hosszú pumis szőre..
2017. máj. 10. 21:40
1 2
 11/14 anonim válasza:
74%
Én is punit olvastam, ám nyugi, visszanő és talán már ideg se lesz
2017. máj. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

persze hogy visszanő! a te hajad nem nő, ha levágatod... Jézusom..

egyébként meg fésülni kéne rendszeresen azt a szerencsétlen kutyát, és akkor nem lenne összecsomósodva a szőre!

és igen, az eléggé fáj a kutyának, ha az összetapadt szőröket kell szétszednie a kozmetikusnak. plusz egy akkora kutyát csomómentessé tenni (ergo kifésülni) kb 2-3 óra hossza. de ha rendszeresen van fésülve, akkor 10 perc.

2017. máj. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Értem humort, hehe, de sajnos olvastam, hogy PULI szőre nyírás után nem mindig nő vissza. És aggódni kezdtem, hogy PUMI bundája tönkrement. A megnyugtató válaszokat köszönöm.
2017. máj. 11. 09:08
 14/14 anonim ***** válasza:
Vissza fog nőni, de lehet hogy nem lesz olyan jó minőségű.
2017. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!