Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Diszpláziás a kutyám?

Diszpláziás a kutyám?

Figyelt kérdés

A kutyám ugrálva fut, sőt még csak nem is egyenes háttal, hanem kicsavarodik közben a háta. Eddig azt még nem figyeltem, hogy hogyan ül le. Az viszont igaz, hogy túl gyorsan fárad ki. Vagy lehet, hogy még koordinálatlan? 12 hetes.


(nagy testű, nem jó helyről van)



2017. máj. 13. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Hát, ha a nem jó hely alatt a szaporítót érted (vetted vagy mentetted mindegy, egyiket sem szabad), akkor elég nagy a valószínűsége akár a dp-nek akár más elváltozásnak. Állatorvossal néuesd meg, én innen nem látom a kutyát, doki sem vagyok. Számít az is, hogy milyen fajta, vagy keverék, egyes fajtákban gyakoribb. Így dupla sansz, szóval ismétlem: orvos, amimt lehet.
2017. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hivatalos fajtamentőtől van.
2017. máj. 13. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Oda is szaporítók kutyái kerülnek.

Nem tudom melyiktől van, milyen fajta de kérd meg a dokijukat hátha. Vagy a sajáttal nézesd meg.


Első voltam.

2017. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%

Csodálkoztam volna, ha az első válaszban nem mindjárt a szaporítózás menne.


Szaporítani a növényeket szokták, az álltokat tenyésztik, van aki legálisan, van aki illegálisan rossz körülmények közt tartva.

Nem ártott volna általános iskolában biológiaórán odafigyelni.


Kérdező: vidd orvoshoz, ő inkább tud segíteni mint mi itt.

Igen, lehet hogy úgy mentették valahonnan, mert kontrollálatlan körülmények közt tenyésztették, így mindenképp járj utána.

2017. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!