Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám kb 8 hetes...

Hogyan tudnám kb 8 hetes mopsz kiskutyámat szobatisztaságra tanítani? Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

2017. máj. 14. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
2017. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

2 óránként kiviszed dolgát végezni. Evés, ivás, alvás, nagyobb játék után kiviszed.

Ha kint végzi el hatalmas dícséret, ha bent akkor kussban feltakarítod olyan cuccal, ami eltünteti a szagokat számára is(pl ecettel átmosod, miután feltörölted), vagy ha épp rajtakapod akkor a nyakbőrénél megkapod kicsit megrántod, ahogy az anyja tenné és egy határozott nem! vagy fúj!, de nem ordibálva csak határozottan.


Amugy minek vettél kutyát, ha az alapvető dolgoknak sem néztél utána?

2017. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző válasz tökéletes, kiegészíteném azzal, hogy kutyapelenkát, macskaalmot stb. NE használj.
2017. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A 2-esnek pedig csak annyit mondanék pluszba, hogy a kiskutyát kaptam, és mivel még nem volt házban tartott kisállatom (halon kívül) így nem tudtam, hogyan kell neki kezdeni. Nem tudom mi azzal a probléma ha inkább megkérdezem,mint hogy valamit rosszul csináljak.
2017. máj. 15. 15:56
 5/6 Halmai Ferenc válasza:
0%
Először neked kellene szobatisztának lenned és utána kellene kutyát venned
2017. máj. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó (5/5) válaszadó. A válaszodat jelentettem, remélem hamarosan nem lesz látható. Nem kezdek vitába veled, mert csak a saját értelmi szintedről adsz tanubizonyságot. Köszönöm megértésed!
2017. máj. 16. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!