Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véres széklet, hányás kutyánál?

Véres széklet, hányás kutyánál?

Figyelt kérdés

Tegnap este hányt egy kicsit. Néha szokott ha túl eszik magát szóval nem aggódtam annyira.Pár perce a széklete viszot világs véres,és lágy volt. Mitől lehet? A mai napon visszük állatorvoshoz is amint édesanyá hazaérnemsokára.De esetleg addig valaki tudna mondani valami nygtatót?

A hanglata jó.Nem ubbaszt.Rendesen evett is ma.Kicsit morcosabb ha megsimizem de teljesen norálisan viselkedik.


2017. máj. 15. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Mérgezésnek ez a tünete, azonnal el kéne vinni orvoshoz, úgy, hogy a lehető legkevesebbet mozogjon (mozgás során a méreg gyorsabban szívódik fel)
2017. máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Serintem is mérget evett.😕
2017. máj. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapott parvo elleni védőoltást?
2017. máj. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
..vagy mérgezett egeret..írd meg mi lett, mit kapott..!
2017. máj. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem pedig egy bélgyulladás, valamilyen bélfertőzés a legvalószínűbb. Illetve ha a székletben csak egy véres csík volt, nem az egész volt véres, akkor az is lehet, hogy felsértette a belét valami, pl. nem evett esetleg főtt/sült csontot?

Majd írd meg, mit mondott a doki.

2017. máj. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
...és még parazatia fertőzés is lehet... nagyon sokminden kiválthatja, ne riogassunk azonnal mérgezéssel, de az tény, hogy orvos lássa a kutyust minél hamarabb!
2017. máj. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
na, parazita, elírtam, nem valami új kórság :)
2017. máj. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!