Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha beszeretnénk adni a kiskuty...

Ha beszeretnénk adni a kiskutyákat állatmenhelyre, kell azért fizetni, hogy beadjuk őket?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 16:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem.
2010. máj. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Fingkirály ***** válasza:
66%
Ó basszus, de miért menhelyre? akkor már inkább én befogadom, nem lenne ott neki jó dolga, sőt idővel ha netán nem vinné el senki, akkor megölnék :(
2010. máj. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Elhiheted, hogy nekem sincs túl sok kedvem hozzá, mert imádom őket, de mit kezdjünk 14 kutyával? Amiből 11 kb 2 hónapja született, hidd el, ha lenne más megoldás, biztos nem ezt választanánk!!
2010. máj. 16. 16:29
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

16:17-nek

a menhelyen nem ölik meg a kutyákat, az a sintéertelep

a menhelyeket jószándákú magánszemélyek és civil alapítványok müködtetik azért hogy megmentség a kutyákat


kérdezőnek:

fizetni nem KELL, de mivel a te felelötlenséged miatt, nekik kell majd a kutyákat ettetni, oltani, gondozni, azért illik legalább egy zsák tápot vinni

azt remélem tudod, hogy minden leadott kutyával egy olyantól veszed el a túlélés lehetőségét, aki most az utcán tengődik ... kölyökkutyáknak te is tudnál gazdát találni, egykis kitartással

amit tudni kell még: a menhely nem KÖTELEZHETŐ, arra hogy a kutyáid befogadja, ha telház van, el fognak küldeni. a sintértelep az ahol kötelesek átvenni minden kutyát, de azok 2 hét mulva el is altatják öket (legrosszabb esetben 10 perc mulva agyonütik lapáttal ...)

2010. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Miert akarjatok "beadni" ? :(
2010. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok:

ja és IVARTALANITÁS!!!

2010. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
az utolsó elötti
2010. máj. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondoldom ebből tanulsz és legközelebb vigyázol a kutyádra, nem elleted hanem ivartalanítod! Most miattad egy csomó kutya szenvedni fog. Gratulálok! :)
2010. máj. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
17%
Ne a kérdezőt bántsátok, gondolom a szülei voltak ilyen felelőtlenek. Az első tényleg az ivartalanítás legyen, a kicsiknek meg próbálj előbb gazdit találni. A menhelyeken általában teltház van, nem tudnak mit kezdeni 11 kutyával, az biztos. Így sajnos marad a sintér. Próbálj nekik gazdit találni, ha akarod segítek, csak küldj róluk fotót, leírást! Milyen kutyák amúgy?
2010. máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom elhinni hogy 11 kölyökől egy kicsinak sem találtál gazdát 2 hónap alatt ! Miért nem tettél ellene ??

Ivartalanítani nem kell , mert minek ugye ?? !!

Fel tudnék robbani , mikor ilyen felelőtlen emberek kutyát gyártanak , mikor annyi kutyát altatnak el naponta hogy dunát lehetne rekeszteni velük !!!

Egyszerűen nem tudom felfogni hogy miért kell ezt tenni!

Miért ha kell fizetni akkor nem adod be őket ?? Akkor inkább agyon csapkodod őket ??

Na szépen linkelj be képeket, egy kis szöbeget, vagy írj priváton nekem , és együtt megpróbáljuk a kicsiket jó helyre juttatni !!!!!! Hamar hamar igyekezz .....

ÍRJJJ

2010. máj. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!