Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatmenhelyre be lehet adni...

Állatmenhelyre be lehet adni ideiglenesen állatokat, hogy amíg nem vagyok otthon (néhány hónap) gondozzák őket?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor mennyit kell fizetni nekik érte? Drága?? Vagy ha előre megveszem nekik a tápot, meg egy minimális összeget adok még, az elég?(2 kutyáról van szó) és senki nem tudja őket befogadni :(
2010. jún. 4. 18:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Állatmenhelyeket felejtsd el, azok nem erre valók. Kutyapanziót keress, nekik épp ez a területük.

Itt Dunakeszin van egy, kb. 45.000 Ft/hó/kutya

2010. jún. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, kutyapanziónak hívják az ilyet.
2010. jún. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Azért annyi pénzünk nincs, hogy 2 kutyának több hónapra annyit kifizessünk, mint amennyit a panziók kérnek :S kb 1/4 millió Ft-ba kerülne, ha jól számoltam :S
2010. jún. 4. 18:32
 4/19 anonim ***** válasza:

Mekkora kutyák, milyen fajta?

Melyik hónaptól kellene?



Volt már olyan, hogy vigyáztam így kutyákra, de korlátozottak a lehetőségeim.

2010. jún. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A menhelyek nem erre vannak és a kivert kutyák elől fogod a helyed! Keress rokonokat, barátokat akik elvállalják.
2010. jún. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

*helyet


Amúgy hol laksz?

2010. jún. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor két lehetőséged van: az egyik, hogy nem utazol el, a másik, hogy keresel mégiscsak egy ismerőst, aki vigyáz a kutyáidra. Ne haragudj, de mikor kutyát vállaltál tudnod kellett volna, hogy egyszer s mindenkorra felelős lettél. Ha menhelyre adod őket, akkor lemondasz róluk (alá is írod), és nem fogod visszakapni őket.
2010. jún. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Pécsen lakok. Az a baj, hogy már minden lehetséges ismerőst, rokont végigkérdeztem, de senki nem vállalja őket, helyhiány stb miatt. Amúgy mindkettő lány, spániel illetve golden retriever. Kb 5-6 évesek, és muszáj elmennem, mert munkáról van szó. :S Június végén már utaznom kell Angliába. De mikor hazajövök szeptember környékén akkor is gondban lennék, mert utána Pesten fogok iskolába járni, és megint csak egyedül maradnának a kutyáim. Pesten pedig egy kertes házra(bérlésére) szintén nincs pénzem. :(
2010. jún. 4. 19:10
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Ez elég szomorú.. A kutyákért TE vállaltad a felelősséget, viselkedj ennek megfelelően! De akkor jól értem te most kertes házban laksz, egyedül? A szomszédok közt sincs olyan aki legalább megetetné őket és elvinné sétálni őket legalább két naponta? Meg minden nap rájuk nézne többször, egy kis játék stb.
2010. jún. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Volt egy ismerősöm aki nem tudott otthon gondoskodni a kutyájáról, Ő azt csinálta, hogy megkért valakit kertesházban és a kutya ott lakott de a gazdi fizette a kaját + az egyébb költségeket (pl: oltás). Nála volt még egy csavar mert aki gondozta a kutyát eladta a házat és lakásba költözött, végül úgy oldották meg a helyzetet, hogy a kutya a házban maradt az új lakókkal...

Tehát biztosan van megoldás csak keresni kell.

Ha pedig nincs más akkor keress új gazdit a kutyáidnak, véglegesen.

2010. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!