Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Darling vagy Chappi?

Darling vagy Chappi?

Figyelt kérdés
van egy beagle kutyusom. 4 eves. kolyok koraban frieskis junnior tapot evett meg pedigree alutasakost. 1 evessen at tertunk a felnott friskesis re. de hasmenesse volt tole sokaig. ezert vettunk pedigret. de ez nagyon draga. ezert vettunk chappit. most ezt eszi. viszont egy idelye foyg pedig elegett eszik. tovaba azt vettem eszre hogy foltokban ki hull a szore. es be pirullt a bore. elvittuk az orvosahoz. azt mondta allergia. kerdezte mivel etetjuk. mondtam hogy chappival. mondta hogy adjunk neki masikat. a darlingot ajanlotta. azt mondta hogy ez jo szokott lenni. valoban jobb a chappinal?

2017. máj. 16. 18:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%

Amiket írtál, az mindegyik borzasztó rossz, ipari hulladék.

Mennyi pénzt tudtok egy hónapban kutyaeledelre szánni? Megpróbálunk ugyanannyi pénzért normálisat ajánlani.

2017. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
hat minden honap elejen kapok penzet. amikor kap anyukam fizetest. 1500 vagy max 2000 foeintot szokott adni. ebbol ferre kel tennem annyit hogy minden 3.honapra jusson a bolha nyakorvre. ami 800 fortint.
2017. máj. 16. 20:54
 13/17 anonim ***** válasza:
Kutyát tartani hatalmas felelősség, rengeteg pénz és nem kötelező. De egy kisgyereknek nem is kell nyilván eltartania egy kutyát. Kullancs ellen, szívféreg ellen nem kezelitek? És valóban normálisabb étel kellene neki.
2017. máj. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%

Anyukádnak meg kellene értenie, hogy így szegény kutyus csak beteges lesz (mint látod is), és sokkal többet kell majd állatorvosra költenetek.

Egy beagle méretű kutya eltartására kb. havi 8-10 ezret kell számolni, ebben az állatorvosi költségek nincsenek benne.

A 800 Ft-os bolhanyakörv sem ér sokat. Érdemes lenne pl. Forestot venni, az kullancs és bolha ellen is véd, és 7-8 hónapig hatásos.

Beszélj anyukáddal, hogy ennyi pénzből nem lehet normálisan kutyát etetni, tartani. Gondolom, téged sem éheztet... mert a kutyát most éhezteti. Hiába kap enni ilyen tápokat, azok nem hasznosak számára. Ezt minőségi éhezésnek hívják. Kb. olyan, mintha te csak kenyeret ennél és mást nem.

2017. máj. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
92%

Én csak 1 dolgot nem értek: miért neked kell a zsebpénzedből finanszírozni a kutya fenntartását?

Mert annyi pénz sajnos nem elég arra, hogy normálisan el legyen látva.


Ezek a tápok, amiket írtál, nem jók a kutyusnak. Online, webáruházakból OLCSÓN tudsz rendelni JÓ minőségű tápokat neki. Nagy kiszerelésben vásárolva ingyen házhoz szállítják.

Ha érdekel, küldök néhány weboldalt és linkelek be tápokat, amik jók lehetnek nektek.


A kutyát nem csak bolha ellen kell védeni, sőt, nem is ez a legfontosabb. A szívférgesség sokkal veszélyesebb, meg a kullancsok. Az állatorvostól vegyetek bolha, kullancs elleni készítményeket, és kérjetek tőle tanácsot szívférgesség elleni védekezéssel kapcsolatban.

2017. máj. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
igen leci kuldj valami oldalt ahol vannak tapok. es mi az ami job annel amit most kap de nem olyan draga? meg proballok beszelni anyukamal hatha ad tobet ra.
2017. máj. 17. 06:03
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

2 tápot találtam ami jó lehet a kutyusodnak.

Bármelyiket is választjátok, először csak kis kiszerelésben rendeljétek meg, mivel nem tudni, hogy pontosan mire allergiás a kutya, és hogy jó lesz-e neki. Ha beválik a táp, akkor következőnek vehettek nagyobbat is belőle, mert úgy olcsóbb a kilós ára.


[link]


[link]


(Ez a webáruház nem számít fel házhoz szállítási költséget.)


Ha van kedved, te is keresgélhetsz tápokat:

[link]

[link]

[link]


Én bárányos tápokat linkeltem be, mivel azok a legjobbak allergiás kutyáknak. (Általában csirkére allergiásak a kutyák.) Úgyhogy első körben szerintem te is ilyeneket keresgélj. :)

2017. máj. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!