Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok segíteni hogy mivel...

Tudnátok segíteni hogy mivel etessem a kutyámat?

Figyelt kérdés

4 éves, rövidszőrű magyar vizsla. Nem rég került hozzánk, eddig nagyon olcsó száraztápon és konzerven élt.Extra válogatós. Ezeket a száraztápokat próbáltuk: Darling (tudom h sz*r, de amikor vettem akkor meg nem tudtam) Orlando (igaz h ez Lild márkájú, de viszonylag szerette) Chappi ( mostmár ezt is tudom h sz*r, sosem ette meg) Friskies Active ( ezt sem eszi) es volt megegy táp, csak annak a nevére nem emlékszem. Mellette kap NÉHA konzervet, hogy azert mégse csak szárazak kapjon. De ha egymást követő nap konzervet adok neki egyszerűen otthagyja es inkább koplal. A répát nyersen csak ugy eszi meg ha előtte én is eszek. Múltkor kipróbáltam es főztem neki tésztát répával, hagyta állni es akkor ette csak meg, amikor mar megszáradt. Persze jutalomfalatot megeszi, meg állandóan kunyeral szóval nem faj semmije. (Száj gyomor stb.)

Legyszi ne hurrogjatok le, tudom hogy követtem el hibákat, erre nem kell felhívni a figyelmemet.

U.I.: maradt kb 1 kg gyenge táp amit ugy kaptunk + kb 2 kg Chappi ezeket mind utalja es nem tudom mit csináljak velük. Szerencsére kóbor kutyák errefelé nincsenek, úgyhogy nekik sem tudom odaadni.

Koszonom a SEGÍTŐKÉSZ válaszokat. :)



2016. máj. 4. 23:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kacsa csontot szoktam neki venni, mert azt bármikor szívesen megeszi. Viszont így hallottam, hogy a túl sok csont nem jó nekik. Ezért szeretnek változtatni.
2016. máj. 4. 23:36
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
Adj neki sült kacsát, libát, csirkét, disznót, hurkát, kóbászt.
2016. máj. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezek mind az ipari hulladék minőséget képviselik, cserélgetni is tök felesleges, mert ugyanolyan szörnyű mind.


500Ft/kg környékén kezdődnek a vállalható tápok. A Brit termékcsalád elég népszerű, de a Joserát is szeretik. Zoofasten tudsz általában a legjobb áron rendelni.

2016. máj. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még annyi, hogy a Briten belül van 3 termékcsalád, az olcsó a Brit Premium vonal.
2016. máj. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Blade Bone ***** válasza:
31%
Az összes kutyatáp sz..r, a drágák árából meg már akár főzhetnél is rá minden nap és még olcsóbban is kijönnél. Ráadásul legalább tudnád mit eszik a kutyus.
2016. máj. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Es ezeket hol lehet beszerezni?

Meg azt elfelejtettem irni, hogy egy tenyésztő ( nem a mi kutyánké) ajánlott nekünk egy tápot, aminek ha jól emlékszem 500ft/ kg volt az ara valami High Energy with lamb & Rice, ebből fogunk neki rendelni az is jó? Az a tenyésztő eleg híres (Franciaországból is jöttek hozza kutyáért) o azzal eteti a kutyáit.

2016. máj. 4. 23:46
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a petissimo.hu-ról érdemes tápot rendelni, én is onnan rendelem. Olcsó, kihozzák 1-2 napon belül, óriási a választék + kérheted, hogy melyik nap érkezzen meg a csomag.
2016. máj. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Es ez a táp jó lenne akkor neki?: Brit prémium adult médium breed. Ez azt írja h kozeptesrueknek 10-25 kg közötti kutyáknak, viszont az én kutyám pont e felső határon van, ugye az nem lenne neki baj ha ezt vennem es nem a large-ot?

Es akkor szerintetek mit csináljak azokkal a tapokkal amit nem eszik meg?

2016. máj. 5. 08:40
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Add egy menhelynek. Örülnek neki. :)
2016. máj. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ami nálunk táp megmaradt, bevittem a menhelyre. Tök örültek neki.

Szerintem nincs jelentősége, hogy a large vagy a medium-ot adod. Mivel a határon mozog,szerintem mindegy.

2016. máj. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!