Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti vinnétek a kutyát ilyen...

Ti vinnétek a kutyát ilyen feltételek mellett?

Figyelt kérdés

Nem az én kutyámról van szó, a tesómék költöznek külföldre.

Ahova költöznek kb nyáron is 20 fok az már nagyon melegnek számít, éjsuaka meg ilyen 5-6 fog van nyáron, akkor képzelhetitek mi van télen.

A kutya kinti kutya lenne ott is, télen garázsaban lenne (nem tudom mennyirefelfűthető, de 15-6 fokra biztos). A kutya egy szálkás szőrű vizsla. 3 éves, oda adni nem akarják senkinek, hosszú évekig gyűjtöttek rá, hogy egy jó tenyésztőtől vehessék meg.

Szerintetek bírni fogja ezt az időjárást?



2017. máj. 17. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Hova mennek? Ilyen helyeken senki nem tart kinti kutyát, max szánhúzót. Az még jó, hogy ott lenne a garázs, de az meg nem élet egy vizslának, hogy egész nap oda van bezárva egyedül. A kutya 3 éves, törzskönyves, gondolom képzett is, nem lenne nehéz jó gazdát találni neki. Adják meg neki az esélyt, hogy ne egy garázsban élje le az életét.

Egy mudis csoportban vagyok, ahol vannak skandináv, kanadai és szibériai mudisok is. Akik ilyen helyen laknak, azok télen mind öltöztetik a kutyákat, mert nem bírják, hiába szívós fajta a mudi! Szóval a vizsla is arra lenne ítélve, hogy a sétákon kívül bent legyen a lakásban, nem lehetne csak úgy kiengedni órákra a kertbe. Csak a sétákon lenne valami kapcsolata a gazdikkal, de mégis mennyit sétálnának mínusz 30-40 fokokban? 2-4 órát? Ugyan már.

2017. máj. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, hogy nem mindegy, meddig lesznek kint. Ha 1-2 év, akkor inkább amellett vagyok, hogy vigyék a kutyát és ennyit kibír, ha viszont nem tervezik, hogy a közeljövőben hazamennek, akkor ne vigyék.
2017. máj. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 vantel ***** válasza:
Szerintem csok edesem gyék, ha úgylátják káros neki csok edesem r beengedik a melegbe.
2017. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!