Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha földúton megyek kutyával,...

Ha földúton megyek kutyával, ott is fel kell utána szedni a kakit?

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Ha olyan vidéki útra gondolsz, ahol mezőgazdasági gépek járnak, akkor alighanem felesleges.
2017. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%

Ihletet kaptàl.,;)? '...Amikor olyan helyen laktunk es lehetoseg volt a kutyaval erdos rèszen sètàlni,ott nem szedtük össze.Majd a termèszet elintèzi a sorsat alapon....

Ez az ürülèk dolog inkabb varosban problema.

2017. máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a faluban nem szedem fel. Hiszen a tehenek, lovak is oda csinálnak jóval nagyobbat és azt sem szedi fel senki. Felszárad, elfujja a szél, egy részét megeszik a madarak, ilyesmi.
2017. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Én seholsem szoktam, régen mikor kiskutyám volt mindig beszóltak, már van egy rottim és egy staffbullom, sosem szólnak be:DD
2017. máj. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4: gratulálok! Bárcsak mindenki ilyen értelmes lenne a környéketeken.
2017. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Blondie.W ***** válasza:
31%
Mindig füves, bokros területen sétálunk, így sosem szedem fel. Meg se találnám. :D
2017. máj. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#4 vagyok en is ugy setalok mint a #6-os azert nem szedem fel
2017. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Parkban vagy hasonló helyen akkor is felszedem, ha füves, bokros, földes terület. Mert oda más emberek is mennek, kikapcsolódni. Ellenben vidéken, nem lakott területen pl. kiránduláskor nem szedem fel, maximum ha pl. turistaösvényre vagy hasonlóra kerül, egy levélkupaccal beljebb dobom az erdőbe, hogy más kirándulók ne lépjenek bele.
2017. máj. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én felszedem, hogy aki arra megy ne lépjen bele, vagy esetleg egy kisgyerek aki jön utánunk és "jé papa nézd milyen érdekes hurkát találtam..." és már a szájában van. Ahol idegenek járnak ott felszedem, semeddig nem tart. Ha vendégek jönnek kisgyerekkel még a saját kertemben is összeszedem. A felnőtteknek megmutatom hova jár a kutya, hogy oda ne menjenek. De idegen helyen felszedem, még akkor is ha tök sötét van mert éjszaka sétálunk, azért van a mobilban "zseblámpa funkció", és ha ügyes az ember, a póráz, kakigyűjtő, mobiltelefon simán megfogható egyszerre két kézzel.
2017. máj. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Blondie.W ***** válasza:
0%
Köszi ,hogy lepontoztatok. xD Csak mondom, hogy nálunk a bokros, füves rész a kutyafuttatóhoz tartozik, és arra csak a hajléktalanok járnak be, gyerekek nem meg kutya nélküliek se.
2017. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!