Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvigyem orvoshoz? Mi lehet a...

Elvigyem orvoshoz? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A 6 eves tacsko kutyusomat elvittem bundat nyirni, mivel olyan nagy volt a szore, hogy nem lattam benne a bolhakat es a kullancsokat, igy jobbnak lattam lenyiratni.

Na szoval olyan emberhez vittem akit ismerek mar es tudom, hogy evek ota nyir kutyakat. Amikor megnyirta a vegen kinyomta a buzmirigyet is es jott is belole valadek.

Na innentol jonnek a problemak, ez volt hetfon, azota nagyon furcsan viselkedik, vakarozik, van hogy ugy kell arrebb rangatni egyik helyrol a masikra annyira nem akar lakason belul mozogni, kinn viszont szivesen jatszik.

Nekem ugy tunik, mintha szinte mar ijedos, paranoias lenne a kutya.

Sose volt vele ilyen, es modt mar kezdek megijedni.



2017. máj. 17. 17:28
 1/3 anonim válasza:

Volt előtte nyírva a kutyus?

Nem lehet,hogy nagyon megijedt a nyírógéptől vagy rosszul érezte ott magát? Szerintem furcsa neki bundátlanul lenni és gondolom nem tetszett a dolog neki.

2017. máj. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges fura neki a rövid bunda. Mikor a miénk nyíratva volt, ő is vakarózott pár napig utána.
2017. máj. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azt be kell vallani, igen, nagyon nem tetszett neki.

Es sajnos muszaj volt lefognom, hogy egy ket reszen (com belso fele, nemi szerv, here) le tudja vagni egy kicsit a szort a holgy.

Es ezutan itthon furdetve volt ami szinten nem tetszett neki.

furdes utan 2-3 oraig harag volt, mivel nem jott oda hozzam akarmit csinaltam, puszit se adott.


Szoval lehetseges, hogy csak megijedt es fura neki a bunda.


Remelem, hogy tenyleg "csak" ennyirol van szo:)

2017. máj. 17. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!