Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha az ember nem otthon ül,...

Ha az ember nem otthon ül, hanem dolgozni jár, akkor jól érezheti magát nála egy kis bischon kutyus?

Figyelt kérdés

Ha pl. reggel 7-től este 5-ig egyedül lenne otthon a kutyus, úgy lehet belőle boldog kutya?? Nem hiszem, hogy aki lakásban tart kutyát, azok közül senki nem dolgozik, de ezt mégis hogy lehetne jól megoldani? Vagy jó lenne, ha két kutya lenne, hogy legalább nem lennének egyedül napközben?


Ti hogy oldjátok meg?


2017. máj. 18. 10:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Milyen vicces, hogy az összes válasz hasznossága 0% attól függetlenül, hogy nem javasolnak kutyát, egy vagy két kutyát javasolnak:))
2017. máj. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tudom, nem kutya, de macskában nem gondolkoztatok?

Jól tűri a lakásban való életet, nem kell levinni, és ugyanolyan okos és kommunikatív, mint egy kutya. (Ketten pedig nagyon jól elvannak akkor is, ha egész nap nem vagy otthon.)

2017. máj. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
45%

Sokaknál úgy van,hogy családtag,párjuk,barátjuk viszi le aki hamarabb haza ér esetleg.


De ha reggel 1 órát legalább lent tudsz lenni és mikor haza érsz akkor is. Meg mondjuk 22:OO óra fele is 15-20 percre míg a dolgát elintézi így kivitelezhető. Szabadnapokon meg sok foglalkozás,kirándulás így oké.

2017. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

bocsi, lehet, hogy azért 0%, mert nem pontoztam senkit, mindjárt intézem. :)


Minden lehetőséget átgondolunk, a macskát is. Ez még későbbi dolog, nem kapkodjuk el. Köszi az ötleteket!

2017. máj. 18. 17:06
 15/15 anonim ***** válasza:

Én 8-tól 5-ig dolgozok, ha egyedül lennék én sem vállalnám be a kutyát, de mivel a párom műszakol, így nincs baj, sőt, ha olyan van, akkor anyukám is átjön a kutyához (nem dolgozik).


A 10 óra nem csak a magány miatt rossz, de hosszú távon nagyon nem tesz jót egy bichonnak, hogy ilyen sokáig tartogassa, tönkre fog menni a hólyagja.


Szerintem is inkább válassz cicát. Egy kutya óriási meló, főleg egyedül, pláne ha kölyök. Munka után hazaeset fáradtan, nem biztos hogy lesz kedved 2x 2 órát sétáltatni, játszani vele meg tanítani.

2017. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!