Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem egy gyönyörű Német...

Vettem egy gyönyörű Német juhászat Fiút! Nem ez szaporítót össze vissza 9 hónapos nagy gyönyörű test de egy tanyáról vettem és ott volna minden felé alát na és? Volt

Figyelt kérdés

2 jó gyerek 😠😠 aki aval szórakoztak hogy uszítottak rá a bárányokra na ebből az lett hogy mikor 6 hónapos volt ki szökött és meg ölt nem tudom hány bárányát és hát ezért gazda meg gyerekek ágyon ütötték ostorral főként és ölt csirkét azért is kapot tönkre tette az udvart azért is kapot szóval veres el nölt fell sétálva soha nem volt víve tanítva nem.

na nekem meg tetszett meg is vettem tőle de nalam is lesznek nem.soka bárányok csirkék és az udvaron nagyon sok.virág zöldség van elültetve tudnátok egy olyan módszer ajánlani amivel ki tanítom ebből sokat lesz sétálva ez alap?


2017. máj. 18. 14:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha román vagy ne ide irj, vagy akkor vegyed a fáradtságot, hogy normálisan!
2017. máj. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!